کد خبر: 949216 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده ‌نیروی دریایی ارتش با حضور در منزل مهناوییکم شهید آرش پاکدل از شهدای حادثه شناور کنارک، ضمن دلجویی، با خانواده آن شهید والا مقام دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار خانزادی در دیدار با خانواده مهناوییکم شهید آرش پاکدل گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های ارزشمند این نظام هستند و وجود آنها موجب افتخار نظام است.

وی افزود: برکت خون شهدا عامل اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد و ایران را به یکی از قدرت های مهم منطقه و جهان تبدیل کرده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه شهدا و خانواده های معظم آنها درس معرفت، مقاومت، ایستادگی و فداکاری را به ما آموخته اند تصریح کرد: ما مدیون خون شهدا و خانواده های آنها هستیم و همیشه در کنار شما خواهیم بود.

دریادار خانزادی ادامه داد: امروز خوشحال هستیم که به برکت انقلاب اسلامی، فرزندانی حماسه آفرین، فهمیده و متکی به آموزه‌های دینی تربیت یافته‌اند و تمامی این خصوصیات را در شهید آرش پاکدل مشاهده کرده‌ایم.

دریادارحسین خانزادی گفت: در دیدارهایی جداگانه ای که با خانواده های معظم شهدای کنارک داشته ایم، مولفه مهم عزت و از خود گذشتگی را در بین تمامی خانواده ها در گفتار و کردار شاهد بوده ایم.

فرمانده نیرو ی دریایی ارتش گفت: شهید والامقام کاظمی از دیگر شهدای عزیز حادثه شناور کنارک در  شب قبل شهادتش به خانواده خود گفته بود؛ «من در رکاب سردار سلیمانی توفیق شهادت نصیب من نشد و ان‌شاءالله در نیروی دریایی ارتش شهید می شوم»، مرور این خاطرات برای همه‌ی ما درس بزرگی است.

گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمین محمد مظفری نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش و جمعی از مسئولان شهرستان کنارک، امیر دریادار خانزادی را در این دیدار همراهی کردند.

 

نیروی دریایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر