کد خبر: 948981 A

رئیسی در شورای عالی قوه قضاییه:

​رئیس قوه قضاییه گفت: برای برخورد با آن بخش از بازار ارز که جنبه اخلال امنیتی و سیاسی دارد، آمادگی کامل داریم.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با تبریک سالروز میلاد امام هادی (ع) گفت: باید از شخصیت و آموزه‌های والای این امام بزرگوار، عبودیت پروردگار، بندگی خدا، توجه به جایگاه امامت و ولایت و کمک مومنانه را بیاموزیم.

وی مدیریت بازار ارز و کنترل قیمت‌ها در بازار ارز را ضروری دانست و گفت: آن بخش از این مسئله که جنبه امنیتی و سیاسی دارد، اگر دستگاه‌های امنیتی و سیاسی کشور در این باره گزارش کنند حتما دستگاه قضایی همکاری می‌کند.

رئیس دستگاه قضا افزود : مدیریت بازار و کنترل قمیت‌ها و مراقبت از معیشت مردم، تاکید و خواست رهبر معظم انقلاب، مردم و نخبگان است و مدیریت بازار و قیمت‌ها امری شدنی است که دستگاه‌های مسئول باید در این زمینه اهتمام داشته باشند.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی نیز در این زمینه هر گونه همکاری لازم را خواهد کرد.

رئیسی گفت: با ابلاغ هر چه زودتر این ضوابط مردم خواهند توانست با رعایت ضوابط بهداشتی عزاداری‌های خود را برای سرور و سالار شهیدان در سراسر کشور برپا کنند.

رئیس قوه قضاییه همچنین با تقدیر از فعالان بهداشت و درمان کشور به ویژه پزشکان، پرستاران و کارکنان بخش بهداشت و درمان سراسر کشور به عنوان افسران خط مقدم مقابله با کرونا گفت: فعالان بهداشت و درمان کشور خوش درخشیدند و باعث دلگرمی مردم شدند.

وی همچنین حضور مومنانه طلاب، دانشجویان و جوانان را در سراسر کشور که به فرمایش رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و به کمک بخش بهداشت و درمان شتافتند بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانست.

رئیس قوه قضاییه همچنین از نهاد‌های انقلابی کشور به خاطر احساس وظیفه و آفریدن جلوه‌های زیبایی از احسان و نیکوکاری قدردانی کرد.

ادامه دارد...

ارز قوه قضائیه محرم کرونا رئیس قوه قضائیه بازار ارز رئیسی شورای عالی قضایی اخلال امنیتی اخلال سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر