کد خبر: 948049 A

این هفته انجام می‌شود؛

دستور کار کمیسیون بهداشت در هفته جاری به بررسی گزارش مسئولان ذی‌ربط درباره انفجار در کلینیک سینای اطهر تهران و ارائه گزارش وزیر کار خواهد گذشت.

به گزارش ایلنا،  کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه ۱۲ تا۱۴ مردادماه تشکیل جلسه خواهد داد.

بر این اساس  ادامه بررسی آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور و راه های مدیریت و کنترل آن و همچنین بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار دارد .

همچنین آخرین وضعیت جمعیت کشور و استماع آخرین اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان ذی‌ربط در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر تهران جهت ارائه گزارش به صحن کمیسیون و مجلس شورای اسلامی در جلسه روز دوشنبه ( ۱۳ مردادر ماه)  مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس در جلسه صبح روز سه شنبه (۱۴ مرداد ماه) از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارائه گزارش در خصوص اقدامات انجام گرفته و برنامه‌های آتی آن وزارتخانه دعوت کرده است. همچنین اتخاذ تصمیم در خصوص گزارش نهایی تهیه شده در خصوص حادثه کلینیک سینا اطهر تهران جهت قرائت در صحن مجلس شورای اسلامی و ادامه بررسی نقشه راه و تعیین اولویت‌های کمیسیون در دستور کار جلسه بعد از ظهر این کمیسیون قرار دارد.

کلینیک سینای اطهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر