کد خبر: 946456 A

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مادر شهیدان جعفر و ابوالفضل حیدریان را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، سرلشکر «حسین سلامی» روز سه‌شنبه در این پیام تسلیت خطاب به خانواده معظم شهیدان جعفر و ابوالفضل حیدریان تصریح کرد: تاریخ این سرزمین گواه انسان‌های آزاده‌ای است که با درک مفهوم فلسفه عاشورایی همواره در مقابل ظلم، استبداد و طاغوت‌های یغماگر، قامت خم نکرده و آتش به اختیار، پرچم مقاومت و هیهات مناالذله را برافراشتند و با توکل، ایمان و تعالیم اهل‌بیت(ع) ایستادگی راسخ کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: ظهور انقلاب اسلامی با علمداری حضرت امام(ره) موجب جوشش انسان‌هایی شد که با شناخت زمانه و بصیرت، از هستی و آمال خود گذشتند تا ریشه این نهال تازه به بار نشسته را با تقدیم خون معطرشان سیراب و استوار کنند و نگذارند نگاه طمع آلود نامحرمان بر خاک و ناموس میهن بیفتد.

سلامی عنوان کرد: شهدا سفیران این نظام نهضت حسینی در عالم غیبند که در نزد آفریدگارشان متنعمند و در همه حال حافظ، ناظر و هدایتگر ما بوده و هستند و جوانان امروزی ما به حول و قوه الهی ادامه دهنده همین نسل خدایی بی‌ادعای دوران دفاع مقدس هستند.

وی خاطرنشان کرد: درود و رحمت خداوند بر والده این شهیدان والا مقام، فرنگیس اویسی که با تعلیم و تربیت چنین حماسه‌سازانی بویژه سردار شهید جعفر حیدریان فرمانده دلاور محور تپه چشمه و غرب دزفول در عملیات فتح‌المبین، این‌گونه ایران اسلامی را تا ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) بیمه کردند.

فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: از درگاه خداوند متعال برای والده مؤمنه و مرحومه شهیدان حیدریان علو درجات و برای خانواده گرانقدر و بستگان وی صبر جمیل و اجر جزیل را خواستارم.

فرمانده کل سپاه پاسداران حسین سلامی مادر شهیدان حیدریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر