کد خبر: 945721 A

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیما جنگنده میراژ با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه هوایی برادران شهید دل حامد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، اولین دوره دانش آموختگی خلبانان هواپیمای جنگنده میراژ با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا، و جمعی از فرماندهان و مسولان در پایگاه هوایی برادران شهید دل حامد چابهار برگزار شد.

سرتیپ نصیرزاده در این مراسم، پایگاه هوایی چابهار را از مهمترین پایگاههای نیروی هوایی ارتش در کشور عنوان کرد  و گفت: حضور نخبگان جوان و خلبانان متعهد به همراه کارکنان فنی دلسوز و ایثارگر سبب شده تا ما در این پایگاه با کمبودی مواجه نشویم و همواره روی پای خود بایستیم.

وی با اشاره به ساخت دستاوردهای جدید نیروی هوایی به دست جوانان نخبه از جمله ساخت جنگنده کوثر و طراحی شبیه ساز هواپیما ایلوشین افزود: در تلاش هستیم تا با کمک جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش از طرحهای شبیه‌ساز دیگر هواپیماهای نیروی هوایی از جمله هواپیما اف ۴ رونمایی کنیم و قطعا این پایگاه از پایگاه‌هایی خواهد بود که به این سیستم مجهز خواهد شد.

در این مراسم از امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری فرمانده پایگاه هوایی شهیدان دل حامد به پاس اقدامات انجام شده و آموزش هواپیما میراژ به دانشجویان این جنگنده، تجلیل به‌عمل آمد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه این مراسم از قسمت های مختلف این پایگاه از جمله فاوا، گردان های نگهداری، الکترونیک، پهپاد وگردان های شکاری بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان این قسمت ها جهت دریافت ایده و پیشنهاد های سازنده دیدار چهره به چهره داشت.

جنگنده میراژ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر