کد خبر: 945515 A

مومنی‌راد در گفت‌و‌گو با ایلنا:

سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: مدیر مسئول و خبرنگار سایت رکنا به اتهام نشر مطالب خلاف واقع، هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم را مجرم دانست و به اتفاق آرا هر دو متهم را مستحق تخفیف ندانست.

احمد مومنی‌راد، سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در تشریح جلسه امروز دادگاه، اظهار کرد: امروز در شعبه ۳ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی سه پرونده مطرح شد که پرونده اول مربوط به مدیر مسئول سایت راه دانا بود که اتهام وی نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر بود و هیات منصفه به اتفاق آرا متهم را مجرم ندانست.

وی افزود: پرونده دوم برای مدیر مسئول سایت رکنا و خبرنگار این سایت بود که به اتهام هر دو نشر مطالب خلاف واقع، هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم مدیر مسئول و خبرنگار سایت   را مجرم دانست و هیأت منصفه به اتفاق آرا هر دو متهم را مستحق تخفیف ندانست.

مومنی‌راد گفت: پرونده سوم مربوط به مدیر مسئول سایت خبری شهدای ایران بود که پس از تشکیل دادگاه، شاکی شخصاً رضایت خود را به ریاست محترم دادگاه تقدیم نمود و رسیدگی به این پرونده مختومه اعلام شد؛ هیأت منصفه از رضایت شاکی استقبال نمود.

 

دادگاه مطبوعات هیأت منصفه دادگاه مطبوعات مومنی راد رکنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر