کد خبر: 944100 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: این نیرو در حوزه مقابله با ویروس کرونا از همان روز اول روحیه آفندی داشته و با اجرای رزمایش‌های مختلف به جایگاه ممتازی دست یافته‌ایم.

به گزارش ایلنا، سرتیپ کیومرث حیدری در دهمین جشنواره مالک اشتر که همزمان در تهران و قرارگاه‌ها منطقه‌ای و ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و اصفهان به‌شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: نیروی زمینی ارتش اساس فرماندهی خود را بر سه اصل، ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار کرده است.

وی با اشاره به حضور موثر و جهادی نیروی زمینی ارتش در گذشته در دفاع مقدس، بعد از آن در برقراری امنیت در مرزها و اینک نیز در مرزهای غرب، جنوب و شرق کشور و این روزها در مقابله با ویروس منحوس کرونا، افزود: در حوزه مقابله با ویروس کرونا از همان روز اول روحیه آفندی داشته و  با اجرای رزمایش‌های مختلف به جایگاه ممتازی دست یافته‌ایم به نحوی که دوشا دوش وزارت بهداشت و درمان، اداره بهداشت و درمان نزاجا در گستره عظیم با ۲۸ بیمارستان ثابت و تعداد قابل ملاحظه‌ای بیمارستان سیار حضور داشت که برپایی نقاهتگاه ۲۰۰۰ تخت خوابی در تهران گوشه‌ای از اقتدار این نیرو بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به دستاوردهای ناوگان بالگردی هوانیروز اشاره کرد و اظهار داشت: امروز هوانیروز ارتش به دستاوردهای مهمی در حوزه ارتقاء برد موشک ها، ساخت و تولید دوربین های دید در شب، اورهال  و ...  دست یافته که در نوع خود بی بدیل است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به نگهداری تجهیزات و ادوات در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و افزود: نگهداری ادوات زرهی، توپخانهای بسیار مهم است، امروز این نیرو در حوزه تحرک به جایگاه مطلوبی رسیده است و از هر حیث آماده و پا در رکاب است.

حیدری به قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش آنچنان خود را آماده کرد که رزم نزدیک زمینی را عند الزوم در رکاب ولایت به دشمن تحمیل کند.  

وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح قدرتمند جمهوری اسلامی تحت امر ولایت بر منطقه حاکم هستند، دشمن باید بداند با وجود این قدرت الهی (قدرت ولایت) جایگاهی در خلیج فارس، دریای عمان و جغرافیای این منطقه ندارد، آثار بیرون راندن آنها هم با عنایت خداوند هویدا شده است.  

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: با اقتداء به شهدای عزیزمان تا آخرین نفس در رکاب ولایت خواهیم ماند، همواره گفته و می گوییم؛ آقای ما  «از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن».

حیدری گفت: آنچه که ما را به این قدرت رسانده است این است که صراط مستقیم و مجسم خود را وجود مبارک ولایت امر مسلمین (ولایت فقیه) دانسته و با اطاعت محض فرمانبرداری می کنیم، خداوند نیز به ما عنایت ویژه خواهد داشت.

انتهای پیام/
وزارت بهداشت سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش ویروس کرونا کرونا ویروس کیومرث حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر