کد خبر: 944083 A

در راستای دستورالعمل رییس قوه قضاییه انجام شد؛

تعدادی از دندانپزشکان گروه جهادی برای اولین در زندان ورامین حضور یافتند تا زندانی‌هایی که تاکنون کمتر از خدمات و ظرفیت‌های این جریان‌ها بهره‌مند می‌شدند از این فرصت استفاده کنند.

به گزارش ایلنا به نقل مرکز رسانه قوه قضاییه، یکی از شاخصه های دوران تحول در قوه قضاییه توجه به ظرفیت های بی نظیر مردمی در جهت پیشبرد امور است.

چندی پیش و در همین راستا دستورالعمل نحوه مشارکت های مردمی توسط رییس قوه قضاییه به تمامی واحدهای قضایی ابلاغ شد تا این تصمیم و سیاست مهم ضمانت اجرایی پیدا کند.

امروز و در راستای همین رویکرد و با همت رییس جدید سازمان زندان ها ، گروه‌های مردمی برای اولین بار پا به زندان‌ها گذاشتند تا زندانی‌هایی که تاکنون کمتر از خدمات و ظرفیت‌های این جریان‌ها بهرهمند می‌شدند هم از این فرصت استفاده کنند.

امروز و در همین جهت تعدادی از دندان پزشکان گروه جهادی منتظران ظهور به زندان ورامین رفتند تا به زندانیانی که مشکلات دندان پزشکی داشتند رسیدگی کنند.

گفتنی است این حرکت بدیع برای اولین بار صورت گرفته و پای ظرفیت‌های مردمی را به زندانها باز کرده تا کمکی بزرگ باشد جهت بهبود وضعیت فرهنگی و خدمت رسانی در زندان های سراسر کشور

خدمات این گروه دندان پزشکی جهادی به زندانیان ورامین رایگان بوده و ظرف امروز و فردا ( روز جمعه) ارائه خواهد شد و در هفته های آینده نیز در سایر زندان های کشور ادامه پیدا خواهد کرد

 

زندان قوه قضائیه ورامین گروه جهادی دندان پزشکی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی زندان ورامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر