کد خبر: 943133 A

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد؛

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از افزایش حدود ۲۰ برابری در زمینه برخورد با جرایم و تخلفات حوزه بازار در چهار ماهه امسال نسبت به چهار ماهه سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش ایلنا، جمال انصاری، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اعداد و آمار کلی سازمان تعزیرات حکومتی در کنار سازمان‌های مرتبط مانند سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها، اصناف و مراجع قضایی نشان می‌دهد که علیرغم محدویت‌های به وجود آمده بر اثر شیوع بیماری کرونا برای نظارت‌های فیزیکی در بازار، اما حدود ۱۵ درصد در همین ۴ ماهه امسال نظارت‌ها ارتقا یافته است.

وی افزود: رویکرد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در حوزه نظارت، کنترل و برخوردهای تشدیدی از حدود دو سال و نیم گذشته همواره تداوم داشته است و اقتضای شرایط فعلی به واسطه شیوع کرونا می‌طلبد که نظارت‌ها میدانی‌تر و مبتنی بر مطالبات مردم باشد.

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه گفت: در همین شرایط در زمینه برخورد با جرایم و تخلفات حوزه بازار با تمرکز بر احتکار، عدم اعلام موجودی و اختفای کالا در ۴ ماهه امسال حدود ۲۰ برابر نسبت به چهار ماهه ۱۳۹۸ افزایش داشته‌ایم که نشانگر عزم جدی سازمان تعزیرات حکومتی در حوزه مداخله و نظارت بر بازار است.

 

تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی جمال انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر