کد خبر: 942706 A

امیرآبادی خبر داد؛

یک عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز مقرر شد، روسای کمیسیون‌های تخصصی تا هفته آینده اولویت‌های کاری‌شان را به رئیس مجلس ارائه کنند.

به گزارش ایلنا، احمد امیرآبادی در حاشیه نشست مشترک کمیسیون‌های تخصصی مجلس با اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسه مشترک روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس و اعضای هیئت رئیسه برای هماهنگی امور و برنامه‌ریزی روز‌های دوشنبه هر هفته از ساعت۶ تا ۸ به صورت مداوم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: امروز تحلیلی از وضعیت جامعه توسط یکی از کارشناسان راهبردی کشور ارائه و مشکلات مردم به صورت منظم با آمار مشخص داده شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جمع‌بندی این جلسه هم رئیس مجلس تاکید کرد که کمیسیون‌های تخصصی مجلس تا هفته آینده باید اولویت کاری خودشان را به هیئت رئیسه بدهند و بر اساس آن اولویت‌ها دولت بتواند برای حل مسائل و مشکلات مردم از جمله بحث ارز، مسکن و بازار خودرو و همچنین حمایت از تولید گام بردارد.

امیرآبادی فراهانی، اظهار داشت: مقرر شد در این هفته روسای کمیسیون‌ها اولویت‌ها را بررسی کرده و در جلسه بعدی نشست مشترک کمیسیون‌ها و هیئت رئیسه آن ارائه کند و نهایتاً بتوانیم به صورت عملیاتی این اولویت‌ها را در سطح نظارت و قانون گذاری انجام دهیم.

مجلس یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر