کد خبر: 938979 A

فتاح:

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ارتش جمهور اسلامی امروز محبوب دل مردم است و دلیل این محبوبیت خدامحوری ارتش است.

به گزارش ایلنا، «پرویز فتاح» رئیس بنیاد مستضعفان صبح امروز در جشنواره مالک اشتر هوانیروز اظهار داشت: ارتش جمهور اسلامی امروز محبوب دل مردم است و دلیل این محبوبیت خدامحوری ارتش است.

وی افزود: ما در مسیر بدون راهنما راه را گم می‌کنیم. آن‌هایی که از انقلاب و ولایت دور می‌شوند در دامن دشمن می‌افتند و ما باید حواسمان باشد که از ولایت فاصله نگیریم.

فتاح تصریح کرد: وظیفه ما این است که جلوتر از ولایت حرکت نکنیم و نتیجه این مسیر عاقبت بخیری است. امروز استکبار شمشیر را از رو بسته است و هر روز ما را تهدید می‌کند و فکر می‌کند که پیروز می‌شود؛ ولی وعده خدا این است که اگر ما صابر و مؤمن باشیم در سخت‌ترین شرایط خدا به داد ما می‌رسد و پیروزی در دل سختی است.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ما در سخت‌ترین شرایط هستیم، اما پیروزی‌های بسیار بزرگ هم در حال تولد است و فتح خرمشهر‌های جدید در راه است. کسانی که در ایمانشان به رهبری و نظام تردید می‌کنند، نشانه ضعف آن‌هاست. راه مقابله با مشکلات هم آمادگی و صبوری و تلاش ما است و اگر به درستی عمل کنیم، نتیجه آن پیروزی است.

وی اظهار داشت: ان‌شاءالله این صبر ملت زیر سایه ولایت در آستانه رقم زدن پیروزی‌های بزرگی برای ما است. آیا کسی فکر می‌کرد آمریکا این‌گونه به هم بریزد؟ این کار خدا است. ما در بنیاد با همه ظرفیت در خدمت مردم هستیم و هرچه داریم برای مردم است. ما از مقام معظم رهبری هم اذن گرفتیم و هرچه بتوانیم در این شرایط کرونایی به مردم کمک می‌کنیم.

فتاح عنوان کرد: ما حتماً شفاف عمل می‌کنیم و به مردم گزارش می‌دهیم. بنیاد مثل همه بنگاه‌ها مالیات می‌دهد و حواسمان به کارمندانمان هم هست. امروز در موضوع قرارداد ۲۵ ساله با چین ببینید چه سر و صدایی می‌کنند؛ آن‌ها خیرخواه ملت ما نیستند. هرکاری که به نفع ملت ما باشد، دشمن با آن برخورد می‌کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به دوران دفاع مقدس و عملیات مرصاد خاطرنشان کرد: در عملیات مرصاد منافقین در لباس بسیجی آمدند و شبیخون زدند. آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که تا تهران بیایند. شب سوم مرداد نیمه‌های شب بود که ما دو گردان را روی جاده مستقر و عملیات را شروع کردیم.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: منافقین در رادیو‌های خود اعلام کردند که ما فتاح را کشته‌ایم. شهید صیاد بر اولین بالگرد سوار شد و به محل عملیات رفت. خلبانان پایگاه تبریز هم‌ چندین نوبت ستون‌های منافقین را بمباران کردند. خداوند خواست تا در پایان دفاع مقدس انتقام سختی از منافقین بگیریم و در آن زمان هم در سخت‌ترین شرایط بودیم، اما خداوند از دل آن سختی، یک پیروزی بزرگ برای ملت ما رقم زد.

انتهای پیام/
ارتش جمهوری اسلامی ایران پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر