کد خبر: 938351 A

در نامه وزیر دادگستری به رئیس‌جمهور عنوان شد؛

وزیر دادگستری در نامه‌ای از رویکرد انسجام‏‌بخش و وحدت‌آفرین رئیس‌جمهور در جلسه هیأت دولت قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن نامه سید علیرضا آوائی خطاب به حسن روحانی بدین شرح است:

باسمه تعالی
با اهداء سلام و ادای احترام
سخنان وحدت آفرین و امیدبخش جناب‌ عالی در جلسه روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۱۸ هیأت محترم دولت، موجب ایجاد روحیه و نشاط مضاعف برای همکاران شما و اعضا و اجزای دولت محترم _و از جمله، این وزارت _ شده است.
بصیرت، زمان‌‌شناسی و اولویت‌ دهی حضرت‌عالی بر محور تبعیت از مقام معظم رهبری و تأکید مضاعف بر تعامل مثبت و سازنده و نیز همدلی و همراهی با قوه محترم قضائیه، مجلس محترم شورای اسلامی و سایر بخش‌های حاکمیت، راهنما و الهام‌‌بخش فعالیت‌‌ها و تلاش‌‌های همه اعضا و اجزای قوه مجریه خواهد بود.
این‌جانب، وظیفه خویش می‌‌دانم تا به سهم و نوبه خود، از این اقدام حکیمانه جناب‌عالی در شرایط حساس کنونی کشور، صمیمانه و خالصانه، سپاسگزاری کنم.
رجاء واثق دارم که تداوم این رویکرد انسجام ‌بخش و وحدت‌ آفرین، افزون بر این که فضیلت اخلاقی بردباری و تحمل سختی‌‌ها و صعوبت‌‌ها از سوی جناب ‌عالی را آشکار می‌ سازد، می‌ تواند الگویی مدبرانه، متعهدانه و حکمت ‌آمیز برای مجموعه کارگزاران و دلسوزان نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، در عبور از معضلات و چالش‌های موجود و فراروی ملک و ملت باشد.
عافیت، سعادت و توفیق روزافزون جناب‌ عالی در خدمت مستمر به مردم شریف و نجیب ایران را از آستان ربوبی – جلّ و علا – مسألت دارم.
سید علیرضا آوائی

وزیر دادگستری علیرضا آوایی سید علیرضا آوایی/وزیر دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر