کد خبر: 935401 A

در جلسه شورا مرکزی حاما مطرح شد؛

در جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت برگزار و بررسی شرایط ویژه کشور را در دستور کار قرار داد.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای مرکزی حزب اراده ملت عصر جمعه ۱۳ تیرماه ۹۹ با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

دستورات این جلسه به دلیل نبود امکان برگزاری کنگره سه سالانه که "به دلیل شیوع ویروس کرونا " تدوین شده بود.

در ابتدای جلسه اعضای شورای مرکزی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت دو حوزه اقتصاد و سلامت کشور خاطرنشان کردند که دولت و بانک مرکزی هر چه سریع‌تر باید جلوی رشد فزاینده و ناباورانه قیمت سکه و ارز در جامعه را بگیرد. این افزایش‌ها باعث صعود نرخ برخی اقلام اساسی مثل لوازم خانگی و همچنین قیمت مسکن و اجاره‌بها شده است، نباید گذاشت دشمن این افزایش قیمت‌ها را دلیلى برای موفقیت خود در تحریم ایران بداند. دولتمردان علی‌الخصوص تیم اقتصادی دولت همراه با نهادهای نظارتی باید شبانه‌روز فعالیت کنند.

همچنین اعضای حاما از همه ملت ایران خواستند برای جلوگیری از افزایش روند واگیری ویروس کرونا استفاده از ماسک را جدی بگیرند و البته دولت هم باید ماسک و لوازم بهداشتی ارزان قیمت در اختیار عموم ملت قرار دهد.

در دستور دوم این جلسه رویکرد سیاسی و تشکیلاتی حزب  در دو برنامه ارائه شده به بحث و رای گذاشته شد و  توسط اعضا به تصویب رسید. "گفتنی است این رویکرد طی یک بیانیه تحلیلی متعاقبا اعلام خواهد شد."

همچنین انتخاب ارکان حزب اراده ملت دستور سوم  جلسه بود که با توجه به عدم امکان برگزاری کنگره درشرایط فعلى ، افراد زیر تا زمان برگزاری کنگره مدیریت اجرایی حزب را بر عهده خواهند داشت..بر این اساس:

 احمد حکیمی پور به عنوان دبیرکل

 افشین فرهانچی قائم مقام دبیرکل

 رضا قاسم پور سخنگوی حزب

زهره رحیمی دبیر شورای مرکزی

رحیم حمزه رییس دفتر سیاسی 

همچنین در این جلسه نمایندگان شورای مرکزی در ۲ حوزه شاخه جوانان و دو هفته نامه اراده ملت(ارگان خبری حاما) بترتیب خانم رضایى وآقاى على مهرى با نظرت اکثریت انتخاب شدند.

 حزب اراده ملت هم اکنون ریاست دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان را به عهده دارد.

حزب حاما جلسه شورای مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر