کد خبر: 934527 A

‎آیین تکریم و معارفه مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تهران با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، ‎محمد جواد حشمتی مهذب، ‎رییس کل دادگستری استان تهران در مراسم تکریم و معارفه مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تهران گفت: مقام معظم رهبری در پیام اخیرشان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه، نقش محوری مردم را بسیار پر رنگ ترسیم فرمودند و رضایت و خرسندی آنان را در مبارزه با فساد مورد تاکید قرار دادند؛ به نحوی که تمامی کارها باید به خیر و صلاح مردم منتهی گردد و زمانی این تلاش ها ارزشمند است که به نتایج آن امیدوار باشند.

وی افزود: وفق و مدارا نمودن با مردم، مطابق سیره ارزشمند ائمه اطهار(ع) که برگرفته از معارف ناب اسلامی است در کار قضایی خیلی موضوعیت دارد و امیدوارم ما بتوانیم اجرای این مهم را در سرلوحه کار هایمان قرار بدهیم.

‎وی با اشاره به اهمیت و ارتباط تنگاتنگ کار و وظایف قضایی با سرنوشت و جان مردم خاطر نشان کرد: باید بیش از پیش حقوق ، شان و احترام مردم را در انجام امور حفظ و در رسیدگی به مشکلات، شکایات و تظلمات آنان خیلی جدی، فعال و پیگیر باشیم و کار آنان را به اطاله موکول و منتهی نکنیم.

حشمتی مهذب با تاکید بر حفظ و پشتیبانی از سرمایه های انسانی دستگاه قضایی اظهار کرد: بنده شانی جز حمایت از همکاران برای خودم قائل نمی شوم؛ چرا که اگر توفیق و موفقیتی کسب می کنیم در سایه زحمات همکاران در بخش های مختلف قضایی و ستادی بدست می آید و در این راستا تمامی  امکانات و منابع را صرف و هزینه می کنیم تا کارکنان راحت تر کار و فعالیت نمایند و به ایفای وظایف قانونی خود بپردازند.

‎رییس کل دادگستری تهران با توصیه به مدیران متذکر شد: اعتقاد دارم در وهله اول باید شان قضات و کارکنان را با تمام وجود مراعات نماییم تا حفظ حرمت و احترام به آنها به صورت متقابل به مراجعین نیز تسری پیدا می کند .

‎وی در خاتمه سخنان خود از تمامی مدیران واحد های قضایی و ستادی درخواست نمود با تمام وجود در خدمت مردم و همکاران باشند و مشکلات را با سعه صدر ، همکاری و همدلی بیشتر پیگیری و حل و فصل کنند و برای حفظ سرمایه های انسانی تلاش نمایند؛ چرا که کسب توفیق و حصول نتیجه از این فعالیت ها که مرضی خداوند متعال می باشد ، فقط در سایه هماهنگی ، همگرایی و هم افزایی صورت می پذیرد.

‎در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات محمد مهدی حاج محمدی تقدیر بعمل آمد و حیدر فتاحی با دریافت ابلاغ  خویش به عنوان مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان تهران معرفی و رسماً آغاز به کار نمود.

 

قوه قضاییه دادگستری رییس کل دادگستری استان تهران محمد مهدی حاج محمدی حشمتی مهذب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر