کد خبر: 932893 A

توسط پژوهشکده آمار و فناوری اطلاعات پژوهشگاه قوه قضائیه؛

جدیدترین نسخه موبایلی نرم‌افزار دستور شامل به‌روزترین مجموعه قوانین و مقررات تنقیح شده حقوقی و کیفری کشور توسط پژوهشکده آمار و فناوری اطلاعات پژوهشگاه قوه قضائیه منتشر شد.

به گزارش ایلنا، با توجه به استقبال و رضایت کم‌نظیر کاربران فضای مجازی از نسخه اندرویدی نرم‌افزار «دستور»، نسخه ۲ و جدید آن با قابلیت‌های بیشتر از جمله بهبود رابط کاربری، امکان پشتیبانی از قوانین مورد علاقه و حاشیه‌های کاربر در فضای ابری برای بازنشانی با همان محتوای نسخه ۲،۵،۱ کتابخانه ویندوز منتشر شده است.

در نسخه جدید موبایلی نرم‌افزار «دستور»، کارتابل روزنامه رسمی هم افزوده شده که از طریق آن کاربران می‌توانند در صورت اتصال گوشی به اینترنت آخرین قوانین و مقررات تصویب شده و آراء و نظریات صادره را مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش، ۹۰ قانون و مقرره مانند بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های جدید قوه قضائیه به محتوای قبلی نسخه جدید اضافه شده و همچنین در بیش از ۵۰ قانون و مقررات قبلی نیز آخرین اصلاحات و تغییرات اِعمال شده است مانند قانون صدور چک که اصلاحات مصوب ۱۳ آبان سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی در آن آمده است.

همچنین با توجه به این که آگاهی و دسترسی به قوانین و مقررات مربوط به جامعه ایثارگران از مشکلات این قشر شریف بود، بخش اعظم قوانین و مقررات مصوب این حوزه و آراء هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مرتبط با جامعه ایثارگران به کتابخانه نسخه جدید نرم‌افزار دستور اضافه شد و می‌توان گفت نرم‌افزار دستور از این حیث جامع‌ترین مجموعه قوانین و مقررات عرضه شده است.

علاقه‌مندان به نرم‌افزار اندروید «دستور» می‌توانند آخرین نسخه آن را از طریق کافه بازار به نشانی https://cafebazaar.ir/app/ir.eadl.dastoor بارگذاری کنند.

همچنین نسخه ویندوز ۲،۵،۱ دستور به نشانی اینترنتی http://eadl.ir/ دستور برای عموم قابل دسترس است.

 

قوه قضائیه نرم‌افزار دستور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر