کد خبر: 932313 A

جانشین فرمانده پدافند هوایی ارتش:

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت:‌ استقرار رادارهای بومی و استفاده از کارکنان جوان و آموزش دیده در کشور، باعث شده است هیچ وابستگی در این حوزه وجود نداشته باشیم و پدافند هوایی بتواند به دقت و در لایه‌های مختلف و متنوع پدافندی از آسمان کشور حراست کند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ «علیرضا الهامی» جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب، از ایستگاه رادار شهید نادری بیله سوار اردبیل بازدید کرد.
 
وی در این بازدید، در جمع کارکنان ایستگاه رادار شهید نادری گفت: امروز به یاری خداوند ما در حوزه راداری به خودکفایی دست یافته‌ایم و با توجه به نیاز پدافند هوایی طراحی و تولید انواع رادارها انجام شده و در نقاط مختلف کشور استقرار می‌یابد.
 
جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: استقرار رادارهای بومی و استفاده از کارکنان جوان و آموزش دیده در کشور، باعث شده است هیچ وابستگی در این حوزه وجود نداشته باشد و پدافند هوایی بتواند به دقت و در لایه های مختلف و متنوع پدافندی از آسمان کشور حراست کند.
 
امیر الهامی در این بازدید، میزان آمادگی رزمی و عملیاتی این ایستگاه رادار را مورد ارزیابی قرار داد و روند اقدامات و فعالیت های عمرانی منطقه پدافند هوایی شمال‌غرب را مورد بررسی قرار داد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران پداجا امیر سرتیپ «علیرضا الهامی» جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارت پدافند هوایی شمال‌غرب، از ایستگاه رادار شهید نادری بیله سوار ارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر