کد خبر: 931706 A

دادستان تهران در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه:

همزمان با پنجمین روز از هفته قوه قضاییه دادستان تهران با خانواده شهیدان والامقام مظفر دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز همزمان با پنجمین روز از هفته قوه قضاییه علی القاصی مهر، دادستان عمومی و انقلاب تهران به همراه جمعی از معاونان خود در منزل سه بردار شهید حاج حسن مظفر،حاج علی مظفر و حجت الاسلام والمسلمین حاج رضا مظفر از شهدای والامقام پاکدشت ورامین حضور یافته و با خانواده این شهیدان بزرگوار دیدار و گفت و گو کردند.

دادستان عمومی و انقلاب تهران ضمن ابلاغ پیام ریاست محترم قوه قضاییه به خانواده معظم شهیدان مظفر ، با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه نهادینه شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های ملی و مذهبی است ایشان ضمن تجلیل از  تربیت مذهبی و مکتبی این شهیدان ، روایت زندگی این خانواده مکرم و شهدای ارزشمندی که به انقلاب تقدیم نموده اند را درس بزرگی برای جامعه و به ویژه خدمت گزاران و مسئولین نظام دانست.

القاصی مهر با تاکید بر اینکه تکریم شهدا و خانواده شهدا به عنوان یک فریضه و تکلیف بر همگان واجب است، افزود: در آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت(ع) و سیره بزرگان بر تکریم خانواده شهدا تاکید شده و باید به عنوان یک فریضه به آن نگاه کرد.

وی امنیت، آرامش و اقتدار امروزه نظام اسلامی را مرهون جانفشانی شهیدان دانست و تاکید کرد: شهیدان والامقام٫ دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که جانشان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

القاصی مهر با اشاره به اینکه در مقام عمل باید قدردان خون این شهیدان باشیم و با تکریم خانواده آنها یاد و خاطره شان را گرامی بداریم، بیان کرد:  تجلیل عملی از شهدا و خانواده آن ها  به معنی ادامه راه و حرکت در مسیر شهدا است.

وی با بیان اینکه صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است، گفت: توانمندی‌های داخلی  در عرصه‌های گوناگون در پرتو همین رشادت‌ها و مقاومت‌ها به دست آمده است.

القاصی مهر از مادر گرانقدر شهیدان مظفر طلب دعای خیر جهت خدمت گزاری بیشتر و ادامه راه شهدای عزیز نمود.

گفتنی است شهیدان مظفر در ششم مردادماه سال ۶۷ در عملیات ظفرمند (مرصاد) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

قوه قضائیه دادستان دادستان تهران هفته قوه قضائیه القاصی مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

پربحث ترین