کد خبر: 931611 A

در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه مدیران عالی دستگاه قضا با زیارت قبور شهدا و سپس حضور در منزل شهیدان و جانبازان با آنها گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه مدیران عالی دستگاه قضا با زیارت قبور شهدا و سپس حضور در منزل شهیدان و جانبازان به ادای احترام به روح مطهر این شهدا و  خانواده های ایثارگر و صبور آنها پرداختند تا برکت و توشه ای باشد برای طی کردن مسیر سخت و پر پیچ و خم تحول در عدلیه و پیشبرد امور به سمت رضایت و خواست امام تحول، شهدای تحول خواه و ملت رشید ایران اسلامی اداى احترام معاون اول قوه قضاییه به مقام شامخ شهدا در بهشت زهرا حجت الاسلام والمسلمین محسنى اژه‌اى معاون اول قوه قضاییه در این روز به منظور اداى احترام به مقام شامخ شهدا، در قطعه شهدا واقع در بهشت زهراى تهران بر سر مزار شهیدان پدر و پسر حاج على اصغر و امیرحسین کریمى حضور یافت.

معاون اول قوه قضاییه همچنین در ادامه بر سر مزار شهداى هفتم تیر حاضر شد و به مقام شامخ ایشان اداى احترام کرد.

محسنی‌‌اژه‌ای‌ عصر امروز به منزل شهیدان پدر و پسر حاج على اصغر و امیرحسین کریمى خواهد رفت و با خانواده این شهدا دیدار میکند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم، رییس دیوان عالی کشور نیز با حضور در منزل شهید نجار محمودی با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین منتظری، دادستان کل کشور با حضور در منزل خانواده شهید مصطفی محمدهاشمی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان، رییس سازمان بازرسی کل کشور در منزل شهید مجتبی حسین خانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

ذبیح اله خداییان، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز با جانباز گرانقدر غلامرضا فرحزادی جانباز عملیات ٥ کربلای پنج دیدار کرد.

رییس سازمان نیرو‌های مسلح با خانواده شهید رحیم قره‌حسنلو از شهدای دستگاه قضا دیدار کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین مصدق، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با محمدرضا مرادی از جانبازان سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

عباس مسجدی آرانی، رییس سازمان پزشکی قانونی با خانواده جانباز سرافراز صابری دیدار کرد.

عیسی زارع پور، رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات نیز که با خانواده خود به خدمت خانواده معزز شهید قاسم‌زاده حاضر شده بود در دیدار صمیمانه پای صحبت خانواده و فرزندان این شهید گرانقدر نشست و با آنان گفت‌وگو کرد.

محمدباقرالفت، معاون اجتماعی قوه قضاییه هم در پنجمین روز از بزرگداشت هفته قوه قضاییه با ناصر شکراله زاده جانباز هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موحدی، دادستان انتظامی قضات با خانواده برادران شهید احمد صادقی، محمود و ناصر صادقی دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت الله سید کاظم صدیقی، مشاور عالی رییس قوه قضاییه از منزل جانباز یعقوب قدوسیان بازدید به عمل آورد و با این جانباز دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

همچنین محمدباقر ذوالقدر، معاون راهبردی قوه قضاییه با خانواده شهید رضا شعبانی قهرودی دیدار و گفت‌وگو کرد.

اصغر جهانگیر، رییس دفتر بازرسی قوه قضاییه نیز با حضور در منزل جانباز سرافراز ابوالحسن حنجی با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمدجواد حشمتی، رییس کل دادگستری تهران هم با خانواده قاضی شهید میرولی رفیعی راد دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

پدر جانبازان رسانه قوه قضاییه رییس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر