کد خبر: 931600 A

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت از فعالیت‌های امنیت بخشی که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت و پشتیبانی می کند.

به گزارش ایلنا، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در مراسم تولید و تحویل سه فروند جت جنگنده پیشرفته کوثر به نیروی هوایی ارتش در صنایع هسای وزارت دفاع، گفت: دولت به عنوان مدیر توسعه و پیشرفت کشور با آگاهی از یک رابطه دوسویه بین امنیت و توسعه در کنار فعالیت های مستمر برای زیر ساخت های کشور اقدامات مختلفی را به انجام می رساند که ساخت  صدها کیلومتر آزاد راه نمونه ای از این فعالیت ها است.  

وی افزود: از امروز هزاران واحد مسکونی برای افراد کم درآمد ساخته خواهد شد و همچنین واحد های متعددی از فناوری های نوین در این استان و در این کشور در حال شکل گیری و فعالیت است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: همه  این بسترهای توسعه بدون یک امنیت ملی  غیر قابل استمرار و غیر پایدار خواهد بود و به همین جهت دولت در کنار همه فعالیت های توسعه، خودش را موظف می داند که این رابطه دو سویه بین توسعه و امنیت را شکل دهد و از فعالیت های امنیت بخشی که مردم ایران را در چتر ایمنی قرار می دهد حمایت و پشتیبانی می کند.

نوبخت در پایان با ابراز خرسندی از تولید جت جنگنده پیشرفته کوثر، گفت: از همه نیروهای مسلح بویژه دست اندرکاران این محصول ارزشمند و فاخر ملی قدردانی می‌کنم

 

ایران دولت نوبخت حمایت رئیس سازمان برنامه و بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر