کد خبر: 930982 A

محسن رضایی در گفت‌وگوی تلفنی با «هادی احمدی» نوجوان هنرمند بختیاری که با اجرای آهنگی پرشور و حماسی در تجلیل از سالار شهیدان مقاومت «سردار حاج قاسم سلیمانی» در برنامه عصر جدید هنرنمایی کرد، تقدیر نمود.

 به گزارش ایلنا، در این تماس تلفنی که رضایی با گویش بختیاری سخن می‌گفت خطاب به هادی احمدی اظهارداشت: هنرنمایی شما را در برنامه شاداب و پرمخاطب "عصرجدید" دیدم. اجرای زیبای تو، عشق و شور و غیرت بختیاری را به خوبی نشان داد. آینده‌ای درخشان همراه با توفیق را برای تو آرزو می‌کنم.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در ادامه با یادآوری حماسه آفرینی‌های جوانان بختیاری و لر در دفاع هشت ساله ملت ایران گفت: به عنوان یک جوان بختیاری باید افتخار کنی که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تبار بختیاری داشت و اجداد او حدود دویست سال قبل از منطقه «فارسان» به استان کرمان مهاجرت کرده‌اند. ما بختیاری‌ها "سرباز اسلام" و تفنگچی ایرانیم.

هادی احمدی در این تماس تلفنی در پاسخ به رضایی، اظهار داشت: خیلی به من لطف کردید. از محبت شما سپاسگزارم. باور نمی‌کردم که توانسته باشم نظر شما را جلب کنم. مطمئنا تشویق شما در ادامه راه من بسیار موثر خواهد بود.

محسن رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر