کد خبر: 930712 A

موسوی لارگانی خطاب به قالیباف:

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور باید در خصوص شرایط ارز و طلا و افزایش بی رویه قیمت ها به مجلس پاسخگو باشد.

به گزارش ایلنا، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکری ناظر بر آئین نامه داخلی، گفت: مجلس در هفته‌های گذشته جلسات مهمی در حوزه‌های مختلف و با حضور وزرای دولت داشت اما در فضای مجازی برخی اظهارات در مورد بی‌توجهی مجلس به قیمت ارز مطرح شد که این موضوع پایه و اساسی ندارد چرا که مسئولان دولتی من جمله رئیس کل بانک مرکزی که همین امروز نیز در مجلس حاضر می‌شود در روزهای اخیر به این منظور دعوت شدند.

وی افزود: لازم است رئیس‌مجلس ضمن دفاع از حیثیت مجلس به رئیس‌جمهور متذکر شود که در خصوص افزایش قیمت ارز اقدام عملی انجام داده و گزارشاتی را به مجلس ارائه کند چرا که شرایط موجود و افزایش هر روزه نشان می دهد این اتفاق مقطعی نیست و این گرانی ها موجب تورم و افزایش قیمت کالا و فشار روی اقشار مختلف جامعه شده است.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه رئیس جمهور این روزها در این زمینه سکوت کرده و انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر این سکوت شکسته شود و ایشان فعالانه وارد عمل شوند و از رئیس مجلس نیز می خواهیم این موضوع را پیگیری کند.

موسوی لارگانی قالیباف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر