کد خبر: 930595 A

عنابستانی در صحن علنی مجلس:

نماینده سبزوار با بیان اینکه استانداران اختیارات کمی در استان‌ها دارند خطاب به وزیر کشور گفت: مدیریت غیرمتمرکز استانی، اختیار تصمیم‌گیری از آنها را گرفته است و وزیر کشور باید نسبت به این موضوع حساس باشد.

به گزارش ایلنا، «علی اصغر عنابستانی» نماینده سبزوار، جغتای، جوین در صحن علنی امروز سه‌شنبه ۳ تیرماه۹۹ مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن گزارش وزیر کشور از وضعیت داخلی کشور، گفت: در حال حاضر استانداران به عنوان مدیران اصلی در استان اختیار کمی دارند و مدیریت غیرمتمرکز استانی، اختیار تصمیم‌گیری از آنها را گرفته است و وزیر کشور باید نسبت به این موضوع حساس باشد و از مدیران خود حمایت کند.

وی افزود: همچنین به نظر می‌رسد شهرداری‌ها به ویژه در شهرهای کوچک رها شده‌اند و این سازمان در شهرهای کوچک در حداقل هزینه‌های خود مانده‌اند و هیچ توجهی به آنها نمی‌شود و دولت‌ها نیز سال‌ها است که سهم خود را در توسعه حمل و نقل شهری به آنها پرداخت نمی‌کند.

این نماینده مجلس یازدهم تصریح کرد: اخیراً معاون سیاسی وزیر کشور ابلاغ کرده که هیچ تغییراتی در عرصه استانی و فرمانداری‌ها انجام نشود و این موضوع برخلاف تحول در ساختار اجرایی کشور و اجرای منویات رهبری است.

علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار،جغتای،جوين
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر