کد خبر: 930579 A

نماینده آبادان در مجلس:

نماینده آبادان در مجلس با اشاره به مشکلات استان خوزستان عنوان کرد: مسئولیت سیل خودساخته استان، بحران آب، ریزگردها، اعتراضات و تحصن‌ها همگی با وزارت کشور است.

به گزارش ایلنا، سید محمد مولوی، نماینده مردم آبادان در مجلس در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان ارائه گزارش وزیر کشور در خصوص مسائل مختلف خطاب به وی گفت: اگر استانداری، مدیری را نصب کند که به عدم توانایی وی علم داشته باشد مرتکب کار حرامی شده است، همچنین مسئولانی که شاهد نابسامانی خوزستان هستند و سر راحت بر بالین می‌گذارند دچار خطای بزرگی شده‌اند.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مشکلات استان خوزستان عنوان کرد: مسئولیت سیل خودساخته استان، بحران آب، ریزگردها، اعتراضات و تحصن‌ها همگی با وزارت کشور است.

وی با بیان اینکه مدیریت رانتی جایگزین مدیریت جهادی در استان خوزستان شده است، اظهار داشت: وزیر کشور ۳۰ اولویت در خصوص جهش تولید به استاندار خوزستان ابلاغ کرد اما در این حوزه هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

مولوی ادامه داد: مدیریت بحران وقت اعلام کرد ۴۰ درصد مشکلات به خاطر مدیریت غلط و ۶۰ درصد به دلیل مشکلات زیرساختی است که از مهمترین خطاهای مدیریتی انتصابات بدون در نظر گرفتن تخصص و تعهد و عملکرد بر اساس قوم‌گرایی است.

این نماینده مجلس در پایان با انتقاد از اختلاس‌های میلیاردی در این استان خاطر نشان کرد: مسئولین امر به این موضوع توجه نمی‌کنند و استاندار نیز از این مسائل دفاع می‌کند، همچنین وی بارها نسبت به برخی قوم‌ها اهانت کرده است.

مجلس شورای اسلامی نماینده مردم آبادان وزیر کشور خوزستان نماینده مجلس رحمانی فضلی مجلس یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر