کد خبر: 930483 A

نماینده اصفهان:

نماینده اصفهان با بیان اینکه وزیر کشور حرف از وحدت می‌زند اما عملش انشقاق‌زا است، از عملکرد او به شدت انتقاد کرد و گفت: کاهش سرمایه اجتماعی محصول عملکرد نادرست دولت است، اگر جناب آقای روحانی مستحق لعن و نفرین نباشد، مستحق درود و سلام هم نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ حجت‌الاسلام و المسلمین «حسین میرزایی» نماینده اصفهان پس از ارائه گزارش وزیر کشور، خطاب به او گفت: شما حرف و عملتان یکی نیست، «واعظان کین جلو در محراب و منبر می‌کنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند.» شما از وحدت صحبت می‌کنید اما عمل شما انشقاق ایجاد می‌کند.

وی افزود: چرا برخی از استانداران شما به جای وحدت و تنش‌زدایی ایجاد تنش می‌کنند، ایجاد تفرقه بین مردم یک منطقه چه سودی دارد و چه کسانی از آن سود می‌برند؟

نماینده مردم اصفهان گفت: چرا به اسم امنیت، حق مسلم و قانونی بعضی از استان‌ها را از بین می‌برید و چرا بین مردم بعضی از استان‌ها تفاوت قائل می‌شوید؟

وی با بیان اینکه برخی از تخلفات سازمان‌یافته که در سال‌های گذشته مشاهده شده نباید تکرار نشود، اظهار داشت: عزل و نصب‌هایی که در حد فاصل بین مجلس دهم و یازدهم انجام شده، چگونه انجام شده است؟ چگونه از وحدت حرف می‌زنید اما یکی از پایه‌های مهم آن که نمایندگان مجلس هستند را نادیده می‌گیرید؟

میرزایی افزود: بدانید که این رفتارهای غیرمدبرانه نتایج سویی برای شما خواهد داشت؛ کاهش سرمایه اجتماعی محصول عملکرد نادرست دولت است، اگر جناب آقای روحانی مستحق لعن و نفرین نباشد، مستحق درود و سلام هم نیست.

وی در پایان تاکید کرد: به وضعیت محله‌ها و مناطق محروم ویژه رسیدگی خاص کنید و همچنین امکانات نیروی انتظامی برای انجام وظایف خودش کافی نیست به آنها کمک کنید.

وزیر کشور رحمانی فضلی نماینده اصفهان ر خانه ملت حسين ميرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر