کد خبر: 930178 A

​رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب سردار سرتیپ پادار علی فضلی به سمت جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب سردار سرتیپ علی فضلی به سمت جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه را تبریک گفت.

متن  پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار عالی‌قدر سرتیپ پاسدار برادر حاج علی فضلی

با سلام و تحیات؛

انتصاب جنابعالی به سِمت «جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» که بیانگر تعهد، اخلاص و شایستگی‌های آن برادر گرانقدر است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بی‌شک نقش‌آفرینی‌های سترگ آن جانباز سرافراز و چهره ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی بیش از چهار دهه مجاهدت‌های خالصانه و بی‌منت در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) مشعل پرفروغی است که راهنمای نسل جوان مشتاق عزت، عظمت و سربلندی میهن اسلامی خواهد بود.

با تکریم خدمات پرافتخار و مجاهدانه طی دوره فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، دوام توفیق جنابعالی در سنگر جدید برای خدمت به انقلاب، نظام و ملت عظیم‌الشأن ایران تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمود‌های نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه کبریایی مسئلت می‌جویم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح

 

سردار فضلی ستاد کل نیروهای مسلح سرلشکر باقری جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر