کد خبر: 929999 A

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: دوره‌های آموزش سربازان در همه مراکز آموزشی سربازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است و ضمن پایش‌های لازم برای استمرار شرایط مطلوب بهداشتی، پادگان‌ها و مراکز آموزشی را محلی مطمئن برای صیانت از سرمایه های انسانی خود می‌دانیم.

به گزارش ایلنا، نشست کارگروه‌های تخصصی قرارگاه پدافند زیستی ارتش با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده این قرارگاه در ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» فرمانده قرارگاه پدافند زیستی و معاون هماهنگ کننده ارتش در این نشست گفت: دوره‌های آموزش سربازان در همه مراکز آموزشی سربازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است و ضمن پایش‌های لازم برای استمرار شرایط مطلوب بهداشتی، پادگان‌ها و مراکز آموزشی را محلی مطمئن برای صیانت از سرمایه های انسانی خود می‌دانیم.

وی افزود: در حال حاضر هیچ گونه عقب‌افتادگی آموزشی نداریم و آموزش ها برای حفظ توان رزم و تقویت آمادگی دفاعی ارتش با قوت ادامه دارد.
امیر دریادار سیاری با تأکید بر اینکه شیوع بیماری کرونا تاثیری در توان رزمی ارتش نخواهد داشت خاطر نشان کرد: در حوزه آمادگی رزمی به اجرای دقیق آموزش‌ها در مراکز آموزشی اهتمام داریم و به رغم گسترش فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در کشور، با برنامه ریزی‌های انجام شده و نظارت‌های لازم، آمادگی دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران را با صیانت از سلامت کارکنان و استمرار آموزش در سطح مطلوب حفظ کرده و ارتقا بخشیده‌ایم.
فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ارتش افزود: ۳۸ بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سراسر کشور همچنان در خدمت مردم و بیماران مبتلا به کرونا است و بیش از ۵۹ طرح تحقیقاتی پیشگیری و درمان کرونا و مقالات معتبر علمی را برای بررسی و استفاده به ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت ارسال کرده‌ایم.
امیر دریادار سیاری اذعان داشت: فرهنگ‌سازی برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و همچنین مستندسازی تمامی اقدامات ارتش در چارچوب مدیریت دانش را به صورت جدی در دستور کار و در دست اجرا داریم تا به عنوان سندی ارزشمند قابل استناد و استفاده برای آیندگان باشد.

امیر دریادار حبیب الله سیاری نشست کارگروه‌های تخصصی قرارگاه پدافند زیستی ارتش فرمانده قرارگاه پدافند زیستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر