کد خبر: 929926 A

دومین رویداد شناخت مسئله با پیگیری جامعه اندیشکده‌ها و دعوت نایب رئیس مجلس از مدیران اندیشکده‌ها، برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین رویداد «شناخت مسئله» معطوف به شناخت و حل مسائل و نیازمندی های مجلس شورای اسلامی، با دعوت سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس یازدهم، از مدیران اندیشکده ها و با پیگیری جامعه اندیشکده ها برگزار می‌شود.

سلسله رویدادهای «شناخت مسئله» به دنبال یکی از اهداف جامعه اندیشکده ها مبنی بر ایجاد ارتباط میان سیاست گذاران و ارگان ها با اندیشکده های کشور به منظور استفاده از ظرفیت آنان، برگزار می‌شود. جامعه اندیشکده ها با درک احساس نیاز در بدنه حاکمیت در بهره گیری از توان اندیشکده های کشور در راستای بهبود فعالیت های خود، اقدام به طراحی رویداد «شناخت مسئله» کرده است. در سلسله رویدادهای «شناخت مسئله»، سیاست گذاران و دستگاه ها ضمن آشنایی با اندیشکده ها و فضای موجود در اکوسیستم اندیشه ورزی، با طرح مسائل خود در موضوعات مرتبط، از همفکری جمعی اندیشکده ها برای راه حل های متناسب با موضوع بهره مند می‌شوند.

لازم به ذکر است اولین رویداد «شناخت مسئله»، توسط معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد. در این نشست که به منظور ارتقاء کمی و کیفی برنامه اشتغال محرومان، با دعوت از مدیران جمعی از اندیشکده ‌های کشور، برگزار شد؛ به تبیین حوزه‌ های فعالیت این معاونت و طرح مسائل و نیازمندی ‌های پژوهشی آن پرداخته شد.

مجلس شورای اسلامی مجلس یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر