کد خبر: 920647 A

نادری در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر تخلفات آقای تاجگردون با کمک شورای نگهبان و دوستان مجلس احزار شود محکم می‌ایستیم تا اعتبارنامه‌اش رد شود.

احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره اعتبارنامه‌ برخی منتخبان مجلس یازدهم که مورد تائید قرار نگرفته‌، گفت: به ۲ الی ۳ اعتبارنامه ایراد وارد شده است، طبق تصمیمات گرفته شده قرار شد، این اعتبارنامه‌ها به شعب برگشت داده و دوباره بررسی شود.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتبار‌نامه‌ای که ما به آن اعتراض داشتیم برای آقای تاجگردون بود که قرار شد فردا ساعت ۹ صبح در محل شعبه ۱۲ حضور پیدا کنیم و اسناد و مدارک ارائه دهیم و درباره آن‌ها بحث کنیم.

وی درباره ایراد وارده به اعتراض‌نامه منتخب مردم گچساران گفت: ایرادهایی که به اعتبارنامه آقای تاجگردون وارد کردیم، عبارتند از تشکیک در مدرک دکترا، شبکه رانتی خانوادگی و مواردی دیگر که در نامه منتشر شده ذکر شده است و باید بگویم اسناد و مدارکی هم در دست ما وجود دارد که بر اساس آن‌ها سخن می‌گویم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه بعد از اینکه برخی نمایندگان روی اعتبارنامه آقای تاجگردون اعتراض گذاشتند، ایشان هم روی اعتبارنامه چند نماینده از جمله محمدباقر قالیباف، مصطفی میرسلیم، امیرحسین قاضی‌زاده، احمد امیرآبادی فراهانی و علی نیکزاد که همه جریان‌های درون انقلاب هستند اعتراض گذاشت؛ البته این اعتراض‌ها بعدا پس گرفته شد چون مستندات قانونی نداشت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر تخلفات تاجگردون احزار شود نمایندگان با آن چگونه برخورد خواهند کرد، گفت: اگر تخلفات آقای تاجگردون با کمک شورای نگهبان و دوستان مجلس احزار شود، محکم ایستاده‌ایم تا اعتبارنامه‌اش رد شود.

نماینده تهران بیان کرد: از روز گذشته و پس از اعتراض رسمی جمعی از نمایندگان مجلس نسبت به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون پیام‌های مختلفی در پیام‌رسان‌ها و یا به صورت پیامکی و تلفنی دریافت کرده‌ایم. پیام‌هایی که در خصوص آقای تاجگردون به دست من رسیده است، عموما سراسر توهین، تهدید و ارعاب است که از جمله آن می‌توان به تهدید به برخورد با اسلحه گرم (برنو) اشاره کرد.

به گزارش ایلنا، نادری در حساب شخصی توئیتر از تهدید شدن خود به برخورد با اسلحه گرم در صورت عدم تایید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون خبر داد نوشت:

‌از دیروز که به اعتبارنامه جناب آقای تاجگردون اعتراض کرده‌ام، هزاران پیام تهدید و تشکر ارسال شده. جالب‌ترین آن، تهدید به برخورد با اسلحه گرم بوده. 

قبل از انتخابات هم نظام را تهدید کرده بودند اگر صلاحیت ایشان تایید نشود، درگیری مسلحانه اتفاق میافتد.

13990311000219_Test_NewPhotoFree

 

غلامرضا تاجگردون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر