کد خبر: 917615 A

فرمانده نیروی هوایی ارتش:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: قتدار ایران در میدان مبارزه با قدرت‌های زورگو، نماد و مظهر زنده بودن شهدا و استمرار راه ایشان بوده و سربلندی و امنیت مثال زدنی ایران اسلامی محصول پایمردی و مقاومت ایثارگران و خانواده شهدا است.

به گزارش ایلنا، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به همراه حجت الاسلام سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی «نهاجا» به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر در دیدارهای جداگانه‌ ای با خانواده شهید خلبان زارع نعمتی و خلبان آزاده صدیق قادری دیدار و گفتگو کرد.

امیر نصیرزاده در این دیدارها ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ایثارگران بویژه شهدا، گفت: اقتدار ایران در میدان مبارزه با قدرت‌های زورگو، نماد و مظهر زنده بودن شهدا و استمرار راه ایشان است.

وی افزود: سربلندی و امنیت مثال زدنی ایران اسلامی محصول پایمردی و مقاومت ایثارگران و خانواده شهدا است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به تن ندادن به استثمار و استعمار در مکتب اسلام، روز قدس را نمونه‌ی بارز آرمان خواهی و حریت نهادینه شده در جبهه‌ی مقاومت دانست و بر ضرورت الگو برداری از مشی و سیره جهاد عزت مندانه ایثارگران در این مسیر تاکید کرد.

در این دیدارها، خانواده شهید جاویدالاثر زارع نعمتی و خلبان آزاده محمد صدیق قادری به بیان خاطراتی از سال‌های دفاع مقدس پرداختند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران فرمانده نیروی هوایی ارتش امیر خلبان عزیز نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر