کد خبر: 901335 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم این نیرو مستقر در کنارک از قسمت‌های مختلف عملیاتی و عمرانی این یگان بازدید کرد.

 به گزارش ایلنا، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه بازدیدهای خود از مناطق جنوبی نیروی دریایی ارتش، صبح امروز با حضور در منطقه سوم نیروی دریایی ارتش در کنارک، از قسمت‌های مختلف این منطقه بازدید کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ابتدا با حضور در شهرک تکاوران حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) از نزدیک روند ساخت و بازسازی پروژهای عمرانی را مورد بررسی قرار داد.

وی در ادامه ضمن بازدید از کارگاه کوهستان و دکل های اعتماد بنفس ویژه تکاوران دریایی، گفت:  تکاوران نیروی دریایی ارتش در هشت سال جنگ تحمیلی نقش تعیین کننده‌ایی در سرنوشت جنگ داشتند.

امیر دریادار خانزادی تاکید کرد: خانواده نقش اساسی در آمادگی رزمی یگان‌های مسلح دارد وافزایش روحیه و رفاه خانواده‌های کارکنان نیروی دریایی ارتش در اولویت و اهداف اصلی این نیرو است.

وی خاطرنشان کرد: خانواه بزرگ نیروی دریایی ارتش بدانند که در سایه تلاش همسران آنان آرامش و امنیت نصیب جامعه می شود و اگر همراهی آنان نباشد، مأموریت های محوله به خوبی به نتیجه نمی‌رسد.

بازدید از مراحل ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی، منازل سازمانی، مراکز و مهمان‌سراها، از دیگر برنامه‌های امیر دریادار حسین خانزادی در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک بود.

ارتش جمهوری اسلامی ایران فرمانده نیروی دریایی ارتش کنارک امیر دریادار حسین خانزادی منطقه سوم نیروی دریایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر