کد خبر: 897575 A

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از قرارگاه مردمی مدافعان سلامت شهر تهران بازدید کرد و در جریان روند کاری این پایگاه قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، سعید محمد در بازدید از قرارگاه مردمی مدافعان سلامت شهر تهران گفت: گرچه ویروس کرونا در سطح ایران و جهان مشکلات فراوانی را برای سلامت مردم ایجاد کرده است و یک تهدید جدی برای همه جوامع محسوب می‌شود اما در کشور ما، فرصت‌هایی را ایجاد کرده که یکی از آنها ایجاد تشکل‌ها و سازماندهی‌های مردمی است که در مقابله با بحران‌ها بتوانند شکل بگیرند.

وی اظهار داشت: امروز ما شاهد این هستیم که مجموعه‌های مردمی در کنار هم شکل گرفته‌اند و توانمندی این را دارند که بتوانند با هر بحرانی مقابله کنند.

محمد با اشاره به سازماندهی مناسبی که در 354 محله شهر تهران در این زمینه انجام شده است افزود: بحمدالله هم در حوزه آموزش و هم در حوزه توزیع مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و شناسایی افرادی که دچار این بیماری شدند و پیگیری برای درمان و کمک در دوران نقاهت آنها، تأمین مایحتاج زندگی آنها اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بیان کرد: این سازماندهی مختص  تهران نیست و در 18 استان دیگر هم پایه‌ریزی و انجام شده است و در دیگر استان‌ها نیز در حال پیگیری است.

محمد گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) نیز در کنار دیگر عزیزان این عرصه در حال خدمت‌رسانی است و هر نیازی که از سوی این مجموعه اعلام می‌شود در اختیار آنها قرار می‌دهیم تا دست به دست هم با همان روحیه دوران دفاع مقدس و با بسیج مردمی بتوانیم بر این بحران غلبه پیدا کنیم.   

 

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سعید محمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر