کد خبر: 890457 A

ربیعی در توئیتر مطرح کرد:

سخنگوی دولت از تعطیلی پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی ربیعی  در حساب شخصی توییتری خود در یک  رشته توئیت در مورد تصمیمات دولت در زمینه جلوگیری موج دوم کرونا نوشت: 

امروز رییس‌جمهور در جلسه دولت، ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان کرونا ، بویژه خانواده کادر بهداشت و درمان، بر اساس گزارش وزیر بهداشت از شیوع بیماری و با توجه به کنترل موج اول وبرای پیشگیری از موج جدید شیوع، ابلاغ کرد سفرهای جدید ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود. 

 از مسافران تقاضا می‌شود سفر خود را مدیریت نموده و زودتر به شهرهای خود برگردند. همچنین با دستور رییس جمهور در جلسه امروز دولت علاوه بر تعطیلی ادارات که روال آن اعلام شده است فعالیت‌ها در حوزه کسب و کار مگر در موارد حساس و روزمره مردم تا پانزدهم فروردین محدود می‌شود.

 هیچ مشکلی درتامین مایحتاج روزانه مردم نیست و تمامی فروشگاه های تامین مایحتاج عمومی ۲۴ ساعته باز خواهند بود. افرادی که براساس طرح غربالگری ابتلای انها به کرونامشخص شده است موظف به تبعیت از دستورات وزارت بهداشت بوده ودر صورت عدم رعایت وحرکت آزادانه موردپیگردقرار خواهند گرفت.

 تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد. باید در کنار هم بااعتماد به نظام سلامت وتصمیمات دولت از این مرحله سخت عبور کنیم.این سیاستها بایدبه یک قرارداد اجتماعی بین همه ما تبدیل شود.مشارکت همه هموطنان، سبب کاهش طول دوره بیماری و هزینه‌های انسانی خواهد بود.

13990106000288_Test_NewPhotoFree

 

کرونا قرنطینه علی ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر