کد خبر: 889620 A

دقایقی پیش؛

رئیس مجلس شورای اسلامی از طرح مهدی کلینیک مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، رئیس مجلس شورای اسلامی از طرح مهدی کلینیک مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کرد. این کلینیک ظرفیت پذیرش هزار بیمار را خواهد داشت.

بیمارستان مهدی کلینیک با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به همه ایرانیان در مجتمع بیمارستانی امام خمینی تهران در دست ساخت است، این طرح عظیم گامی تأثیرگذار در حوزه بهداشت و سلامت خواهد بود و به علت واگذاری آن به دانشگاه علوم پزشکی تهران از ظرفیت‌های علمی پژوهشی وسیعی در حوزه پزشکی کشور برخوردار خواهد شد.

بیمارستان مهدی کلینیک در چارچوب تفاهم نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی تهران، به همت موسسه خیریه غیردولتی یاوران مهدی در حال ساخت است و از ۳۰ اتاق جراحی برخوردار خواهد بود.

بیمارستان مهدی کلینیک در چارچوب تفاهم نامه‌ای با دانشگاه علوم پزشکی تهران، از سوی موسسه خیریه غیردولتی یاوران مهدی در حال ساخت است و تا پایان نیمه‌ی اول سال ۱۳۹۵ به این دانشگاه تحویل خواهد شد. میزان کل سرمایه گذاری برای ساخت و بهره برداری از بیمارستان ۳۲۸ میلیارد تومان برآورد می‌گردد.

بیمارستان مهدی کلینیک، بیمارستان مادری با تجهیزات پیشرفته برای پذیرش عملیاتی ۱۰۰۰ بیمار خواهد بود و در آینده‌ای نزدیک به یکی از اساسی‌ترین ارکان بهداشت و درمان در کل کشور مبدل خواهد شد. بیمارستان مهدی کلینیک، از ۳۰ اتاق جراحی برخوردار خواهد بود و با توجه به برنامه ریزی‌های تاسیساتی و تجهیزاتی آن از هم اکنون می‌توان پتانسیل‌های جهانی شدن را در آن مشاهده نمود.

رئیس مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر