کد خبر: 888925 A

رایگانی مطرح کرد؛

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، تاکید کرد: باید با تکیه بر توانمندی های داخلی و استفاده از ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد در راستای تحقق«جهش تولید» در کشور حرکت کنیم.

به گزارش ایلنا، سیدیاسر رایگانی  با اشاره به نامگذاری سال  ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال«جهش تولید »گفت: در راستای توجه به امر تولید و گسترش آن در کشور، مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به عنوان سال «رونق تولید ملی» نامگذاری کردند و در ادامه همین روند، ایشان امسال را سال «جهش تولید» نام گذاری کردند .

وی با بیان اینکه اگر تولید در کشور گسترش پیدا کند و موانع موجود در راه آن برطرف شود، این موضوع در حل مشکلات اقتصادی کشور بسیار موثرخواهد بود، افزود: در این مسیر باید به توانمندی های داخلی و ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد بیش از گذشته توجه شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: تمام سازمان ها و دستگاه‌ها موظف هستند که در کنار مردم، دست به دست هم بدهند تا جهش تولید در راستای رونق اقتصادی کشور تحقق پیدا کند .

رایگانی همچنین اظهار کرد: بنده و همه ی همکارانم در سازمان تعزیرات حکومتی در نقاط مختلف کشور خود را موظف می دانیم که در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و توجه به دغدغه های ایشان در بحث تولید و اشتغال، تلاش و حرکت کنیم و موانع تولید را تا آنجا که قانون گذار اجازه می‌دهد در این حوزه رفع کنیم.

 

مقام معظم رهبری جهش تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر