کد خبر: 886177 A

در گفت‌وگوی لاریجانی با رؤسای بیمارستان‌های قم مطرح‌شد؛

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بیمارستان‌های قم تلفنی با روسای آن‌ها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی  در تماس تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب ( ع) و امام رضا(ع) قم  از وضعیت آمادگی این بیمارستان ها در مقابله با کرونا و  روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع  یافت و  از خدمات صادقانه  پزشکان و پرستاران  تشکر و قدردانی کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفت و گوها میزان تجهیزات پزشکی ، نیازمندی های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌و پرستاران بیمارستان های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین  از خدماتی که طی  هفته های گذشته  توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و  توصیه های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران  به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفت و گو ها  آقایان دکتر نصرآبادی، شفیعی،فروغی،دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی  و اسماعیلی، به ترتیب معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب ( ع) و امام رضا(ع) قم  گزارش های جداگانه ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در  مقابله با بیماری کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

 

علی لاریجانی قم کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر