کد خبر: 885547 A

سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با ایلنا:

یک فعال سیاسی گفت: باید از طریق رعایت نظافت و دعا و پیگیری دستورات پزشکی این بیماری را کنترل کنیم تا انشاالله این بلیه به نوعی برطرف شود.

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی در گفت و گو با ایلنا در پاسخ به این سوال که آیا طی چهار دهه گذشته به آرمان های انقلاب دست یافتیم؟ گفت: بنده به نوبه خودم با نگاه سوءظن و منفی به مسائل نگاه نمی‌کنم بلکه می‌گویم در این ۴۱ سال که از انقلاب گذشت آیا دنیای استعمار و استکبار حتی یک هفته گذاشت که ما به حال خودمان باشیم؟ آیا گذاشت که مسئولان به حال خودشان باشند و بنشینند برای اخلاق و اقتصاد و سیاست خود تدبیر کنند یا نه.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: هر روز مساله‌ای ایجاد کردند و از قبل از انقلاب یک جور برنامه داشتند و در حین انقلاب جور دیگر برنامه داشتند و بعد از انقلاب جنگ را داشتیم و مساله تحریم و تهدید را داشتیم، به نظرم با توجه به این اندیشه‌هایی که بیگانگان داشتند اما انقلاب امروز مقتدر و آبرومند و عزتمند است در عین حال مشکلات فراوانی هم دارد.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: با توجه به این بلیه‌ای که به نام کرونا پیش آمده و مرز و مکان و نژاد نمی‌شناسد و تاکنون بیش از صد کشور را فراگرفته و همینطور جلو می‌رود تا همه کشورها را درنوردد به نظرم باید به دستورات قرآنی و انسانی و عقلی و طبی عمل کنیم. یعنی نظافت را کاملا رعایت کنیم و کوشش کنیم اگر کسی این بیماری را دارد به افراد دیگری سرایت نکند.

اکرمی گفت: باید ضدعفونی صورت بگیرد و باید از طریق رعایت نظافت و دعا و پیگیری دستورات پزشکی این بیماری را کنترل کنیم تا انشاالله این بلیه به نوعی برطرف شود.

سیدرضا اکرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر