کد خبر: 875151 A

در دو استان یزد و فریمان نتایج شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان یزد به پایان رسید که چهار نفر راه یافته به مجلس مشخص شدند:

- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر

- سیدجلیل میرمحمدی میبدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد

- محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان

- محمدرضا صباغیان در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز

نمایندگان مردم در فریمان مشخص شدند

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه فریمان که شامل شهرستان‌های فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه شهرستان مشهد می‌شود، از مجموع ۱۱۶ هزار و ۴۰۲ رای ماخوذه سید احسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای و سیدهادی طباطبایی با ۲۷ هزار و ۲۰۳ رای بیشترین آرا را کسب کردند که قاضی‌زاده به‌عنوان نماینده منتخب این حوزه انتخابیه برگزیده شد.

نماینده مردم گناباد در مجلس مشخص شد

حامد قربانی (فرماندار گناباد) گفت: مردم گناباد بار د یگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور  ۶۳ درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.

فرماندار گناباد تاکید کرد: محمد صفایی دلویی با کسب بیش از ۵۰ درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس شدند

احمد جمالی (معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از شمارش آرا در ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.

وی گفت: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند و و از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

حاتمی نماینده آذربایجان شرقی شد

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند، حسین حاتمی از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای حائز ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای شد و به مجلس راه یافت.

نماینده مهاباد مشخص شد

همچنین جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد در آذربایجان غربی با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای راهی بهارستان می‌شود.

مردم اصفهان ۴ نماینده خود را شناختند

در استان اصفهان هم الهام آزاد با ۸۵ هزار و ۷۰ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۳۱۹ رای از حوزه نایین، خور و بیابانک، سیدجواد ساداتی‌نژاد با ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رای از حوزه انتخابیه کاشان، آران‌بیدگل، محمدنقی نقدعلی با ۳۶ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای از حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و سید صداق طباطبایی‌نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۶ رای از حوزه انتخابیه اردستان راهی مجلس یازدهم شدند.

ابراهیم رضایی نماینده دشتستان شد

در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتستان ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رای، با ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای انتخاب شد.

 ۲ نماینده خراسان جنوبی مشخص شدند

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه، سلمان اسحاقی از مجموع ۷۲ هزار و ۲۸۲ رای با ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای انتخاب شد.

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه از مجموع ۸۴ هزار و ۷۴ رای مجید نصیرایی با ۳۷ هزار و ۳۳۴ رای انتخاب شد.

حسن پوربیگلری، حسینی، جلالی و شریعتی کوهبنانی  نمایندگان کرمان شدند

در استان کرمان در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری با ۴۸ هزار و ۸۶۴ رای از ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ آرای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان در حوزه انتخابیه شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی با کسب ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای از ۴۰ هزار و ۵۸۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه رفسنجان و انار حسین جلالی با ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای از ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان در حوزه زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴ هزار و ۴۵۳ رای از ۶۶ هزار و ۵۰۲ رای صحیح‌ انتخاب شد.

۶ نماینده همدان انتخاب شدند

در استان همدان در حوزه انتخابیه اسدآباد، کیومرث سرمدی واله با ۲۶ هزار و ۱۱۱ رای از ۴۷ هزار و ۵۲۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان همدان در حوزه انتخابیه رزن و درگزین، حسن لطفی با ۱۹ هزار و ۸۶۵ رای از ۵۶ هزار و ۸۹۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان همدان در حوزه انتخابیه تویسرکان محمد مهدی مفتح با کسب ۱۶ هزار و ۲۵۸ رای از ۳۷ هزار و ۰۴۳ رای صحیح انتخاب شد.

مجید ناصری‌نژاد دوباره نماینده شادگان شد

در استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان از مجموع ۴۳ هزار و ۲۸ رای، مجید ناصری‌نژاد با ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای انتخاب شد.

علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان باقی ماند

در استان مرکزی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ۱۰ هزار و ۴۷۱ رای از ۲۷ هزار و ۷۵۳ صحیح انتخاب شد.

نماینده حوزه انتخابیه آمل مشخص شد

در استان مازندران حوزه انتخابیه آمل، رضا حاجی پور با کسب ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای صحیح انتخاب شد.

سمنان؛ گلرو نماینده مهدی شهر و سرخه و مطهری نماینده گرمسار و و آرادان، اردشیر شدند

در استان سمنان حوز سمنان، مهدی شهر و سرخه، عباس گلرو با کسب ۳۲ هزار و ۴۱۱ رای از ۶۲ هزار و ۱۹۳ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه گرمسار و و آرادان، اردشیر مطهری با کسب ۱۳ هزار و ۱۳۰ رای از ۲۹ هزار و ۴۶۳ رای صحیح انتخاب شد.

مردم بوکان نماینده خود را شناختند

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی با ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۳۵۰ رای صحیح، حوزه انتخابیه سلماس یعقوب رضازاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رای از مجموع ۷۴ هزار و ۰۶۳ رای صحیح انتخاب شدند.

عباس جهانگیرزاده و ولی اسماعیلی نمایندگان اردبیل شدند

در استان اردبیل حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده با ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ آرای صحیح و حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۹۹۰ رای صحیح انتخاب شدند.

سمیه محمودی دوباره نماینده شهرضا شد

در استان اصفهان حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان سمیه محمودی با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رای از مجموع ۵۷ هزار و ۹۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

در  استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه بروجن امیرقلی جعفری بروجنی با ۱۱ هزار و ۸۶۳ رای از مجموع ۴۹ هزار و ۴۵۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی اسفزار با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رای از مجموع ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ آرای صحیح انتخاب شد.

۲ نماینده خراسان رضوی مشخص شدند

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه درگز حسن رزمیان مقدم با ۹ هزار و ۱۸۴ رای از مجموع ۳۲ هزار و ۸۷۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی با ۲۳ هزار و ۶۰۷ از مجموع ۵۰ هزار و ۸۱۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه شهرکرد و بن و سامان احود راستینه هفشجانی با ۳۵ هزار و ۸۷۹ رای از مجموع ۸۹۶۰۰ رای صحیح انتخاب شدند.

۴ نماینده خوستان مشخص شدند

در استان خوزستان حوزه انتخابیه ایذه و باغ ملک عبدالله ایزدپناه با ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای از مجموع ۱۲۴۶۹۳ رای صحیح و حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی با ۱۹ هزار و ۵۸۹ رای از مجموع ۷۶۲۴۷ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه خرمشهر سید لفته احمدنژاد با ۹۶۳۸ رای از مجموع ۴۳۵۲۲ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه شوش محمد کعب عمیر با ۲۳ هزار و ۳۵۸ رای از مجموع ۹۲ هزار و ۳۴۳ رای صحیح انتخاب شد.

مردم ۳ حوزه انتخابیه زنجان نمایندگان خود را شناختند

در استان زنجان حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی با ۱۷ هزار و ۷۶۳ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۱۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان زنجان حوزه انتخابیه خدابنده سیدالبرز حسینی با ۳۰۸۵۲ رای از مجموع ۸۱۸۶۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان زنجان حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه حسن شجاعی علی آبادی با ۱۹۴۵۴ رای از مجموع ۸۴۸۲۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه انتخابیه دامغان علی اکبر علیزاده برمی با ۱۱ هزار و ۰۲۱ رای از مجموع ۳۷ هزار و ۰۳۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابیه اقلید مسلم صالحی با ۱۴ هزار و ۵۸۰ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۳۹۱ رای صحیح انتخاب شد.

نمایندگان تفت و میبد و اردکان مشخص شدند

در استان یزد حوزه انتخابیه تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی با ۲۰ هزار و ۲۸۶ رای از مجموع ۵۲ هزار و ۵۷۵ رای صحیح و حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا دشتی اردکانی با ۱۵ هزار و ۸۴۸ رای از ۲۷ هزار و ۶۴۲ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه شازند محمود احمدی بیغش با ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای از ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گیلان حوزه انتخابیه بندرانزلی احمد دنیا مالی با ۱۶ هزار و ۷۳۵ رای از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گیلان حوزه انتخابیه آستارا غلامرضا مرحباء با ۱۴۸۳۴ رای از مجموع ۴۱۰۱۸ رای صحیح و حوزه انتخابیه رودبار مهرداد گودرزوند چگینی با ۱۶۱۹۹ رای از مجموع ۵۱۹۰۵ رای صحیح و حوزه انتخابیه رودسر و املش محمد صفری ملک‌ میان با ۲۵۴۷۴ رای از مجموع ۷۸۶۲۴ رای صحیح انتخاب شدند.

یک کرسی حوزه انتخابیه میانه به دور دوم کشیده شد

 در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه شبستر جعفر راستی با ۱۲۵۹۶ رای از مجموع ۴۹۱۰۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه میانه مهدی اسماعیلی با ۱۶۸۶۶ رای از مجموع ۶۶۰۲۵ رای صحیح انتخاب شد.

همچنین در این حوزه انتخابیه علی شامی با ۱۱۷۰۳ رای و بهنام صفائی با ۱۱۰۳۴ رای به مرحله دوم راه یافتند.

در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه اهر و هریس احمد محرم‌زاده یخفروزان با ۲۹ هزار و ۸۲۶ رای از مجموع ۷۲۹۹۹ رای صحیح انتخاب شد.

۲ نماینده آذربایجان غربی مشخص شدند

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محمد علیپور با ۲۰۱۳۰ رای از مجموع ۹۷۶۸۹ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه میاندوآب مهدی عیسی‌زاده با ۴۳۰۱۶ رای از مجموع ۹۶۸۹۵ رای صحیح انتخاب شد.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه لنجان در این حوزه انتخابیه حسین رجائی ریزی با ۸۶۴۶ رای و علی یوسف‌پور با ۹۵۵۸ رای از مجموع ۵۶۲۶۱ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه مبارکه پروین صالحی مبارکه با ۱۲ هزار و ۷۵ رای از مجموع ۳۹۱۹۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان البرز حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی با ۴۳۲۳۳ رای از مجموع ۹۷۳۰۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی با ۲۹۰۵۷ رای از مجموع ۶۸۴۵۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان مازندران حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون‌کنار علی‌اصغر باقرزاده با ۳۰۴۳۰ رای از مجموع ۵۹۱۶۰ رای صحیح و حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد سیدشمس‌الدین حسینی با ۴۴۹۷۳ رای از مجموع ۸۱۸۴۰ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال‌خانی با ۱۳۷۵۲ رای از مجموع ۳۶۶۰۲ رای صحیح انتخاب شد.

در استان مرکزی حوزه انتخابیه خمین علیرضا نظری با ۱۵۱۵۷ رای از مجموع ۳۵۴۳۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی با ۱۰۵۱۴۷ رای از مجموع ۱۵۸۰۵۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار حمدالله کریمی با ۶۸۴۷ رای و علیرضا زندیان با ۵۸۳۷ رای از مجموع ۳۷۲۸۴ رای صحیح به دور دوم راه یافتند.

در استان کردستان حوزه انتخابیه قروه و دهگلان پرویز اوسطی با ۱۷ هزار و ۱۹۶ رای از ۶۷ هزار و ۰۵۹ رای صحیح انتخاب شد.

در استان سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه سراوان، سیب، سوران و مهرستان ملک فاضلی با ۴۳۵۳۰ رای از مجموع ۱۱۹۱۰۷ رای صحیح انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده با ۲۸۳۹۹ رای از مجموع ۸۷۹۳۰ رای صحیح انتخاب شد.

در استان گلستان حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری با ۳۸۶۱۵ رای از مجموع ۸۳۰۷۶ رای صحیح و علی آباد رحمت الله نوروزی با ۳۵۹۰۷ رای از مجموع ۶۱۵۹۱ رای صحیح  انتخاب شدند.

در استان ایلام حوزه انتخابیه دهلران و دره شهر و آبدانان و بدره بهزاد علیزاده با ۱۸ هزار و ۵۰۵ رای و صادق کرمی با ۱۶ هزار و ۳۷۲ رای از مجموع ۹۴۰۹۰ رای صحیح به دور دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه سمیرم رحیم کریمی با ۵۹۵۹ رای و اصغر سلیمی با ۵۹۰۸ از مجموع ۳۰۲۹۹ رای صحیح به مرحله‌ دوم انتخابات راه یافتند.

در استان اصفهان حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار مسعود خاتمی با ۲۱۴۷۱ رای از مجموع ۳۹۴۰۶ رای صحیح انتخاب شد.

در استان ایلام حوزه انتخابیه ایلام، ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیروان علی اکبر بسطامی با ۴۲۲۹۶ رای از مجموع ۱۷۲۳۲۰ رای صحیح و سارا فلاحی با ۳۶ هزار و ۹۰۹ رای از مجموع ۱۷۲۳۲۰ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان بوشهر حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه موسی احمدی با ۳۸۹۹۸ رای از مجموع ۹۰۳۴۴ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه و لات و زاوه محسن زنگنه با ۵۶۷۰۶ رأی از مجموع ۱۳۱۶۲۷ رای صحیح، حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار اکبر احمدپور با ۶۳۹۹۴ رای از مجموع ۱۰۱۶۹۳ رای صحیح حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل آباد و بردسکن جواد نیک‌بین با ۲۹۴۸۷ رای از مجموع ۱۲۶۶۹۶ رای صحیح انتخاب شدند.

در استان خراسان شمالی حوزه انتخابیه اسفراین امان الله حسین‌پور با ۱۹۳۱۲ رای از مجموع ۶۰۹۷۸ رای صحیح انتخاب شد.

در استان خوزستان حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان با رای ۲۴۵۱۹ از مجموع ۶۶۳۱۹ رای  انتخاب شد.

در استان سمنان حوزه انتخابیه شاهرود میامی و بسطام علی اصغر خانی با ۳۴۰۸۳ رای از مجموع ۹۳۲۶۴ رای  انتخاب شد.

در استان فارس حوزه انتخابی نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی با ۲۸۸۴۷ رای از مجموع ۸۰۱۴۰  رای و حوزه انتخابیه جهرم محمدرضا رضایی کوچی با ۳۹۹۴۰ رای از مجموع ۷۹۷۹۷ رای انتخاب شدند.

در استان قزوین حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج روح‌الله عباسپور با ۳۷۵۸۹ رای از مجموع ۷۴۶۳۱ رای انتخاب شد.

در استان کرمان حوزه انتخابیه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورزنی با ۱۳۰۱۹۵ رای و محمدمهدی زاهدی با ۹۰۷۱۴ رای از مجموع ۲۲۵۴۶۰ رای صحیح  و حوزه انتخابی بافت رابر و ارزوئیه صمدالله الله محمدی با ۱۸۰۰۲ رای از مجموع ۵۸۷۴۸ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه بستان آباد غلامرضا نوری قزلجه از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۴۶۶۵۶ رای با کسب ۱۷۱۲۷رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه بناب محمد باقری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۵۳۱۵۵ رای با کسب ۲۳۵۴۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه سراب  یوسف داودی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۱۴۰۲ رای با کسب ۲۰۲۰۸ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه مرند و جلفا  معصومه پاشایی بهرام از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۲۰۳۷رای با کسب ۴۰۲۹۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه ملکان سید علی موسوی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۰۱۹۹ رای با کسب ۲۰۱۴۰ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه هشترود و چاراقیوماغ  سید حمزه امینی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۳۹۸۱۲ رای با کسب ۱۴۲۷۷ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت کمال حسین پور از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۶۷۲۷ رای با کسب ۳۵۶۹۷ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه علی زنجانی حسن لویی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۲۸۷۳۱ رای با کسب ۷۸۶۷۳ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۷۲۲۸۳ رای با کسب ۶۳۷۷۰ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه فریدن ، چادگان ، فریدونشهر و معین و میاندشت حسین محمدصالحی دارانی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۵۹۲۵۸  رای با کسب ۲۶۹۲۰ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۴۲۶۸ رای با کسب ۲۶۹۰۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر رحمت الله رحمت اله فیروزی پوربادی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۲۹۸۹۰ رای با کسب ۱۱۲۵۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه کرج  ، اشتهارد و فردیس ۳۳۶۴۳۷ رای ماخوذه مهدی عسکری ۸۷۸۰۸ رای آورده و منتخب شده فاطمه آجرلو ۶۱۰۵۷ رای و به همراه علیرضا عباسی ۵۲۷۲۶ رای آورده که به مرحله دوم راه یافتند.

از حوزه انتخابیه دماوند و فیروز کوه سید احمد رسولی نژاد از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۴۴۱۸۲ رای با کسب ۱۵۸۵۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه اردل ، فارسان و کوهرنگ  قدرت اله حمزه شلمزایی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۰۴۶۶۱ رای با کسب ۲۹۸۰۹ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه لردگان و خان میرزا  حسین بامیری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۲۴۳۳۸ رای با کسب ۳۱۴۰۴رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه تربت جام ، تایباد ، باغ خزر و صالح آباد  جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۸۰۲۶۶ رای با کسب ۹۸۲۴۸ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه سبزوار ، جوقتای ،جوین ، خوشاب و داورزن از مجموعه آراء ۱۷۱۳۰۰ رای صحیح ماخوذه علی اصغر عنابستانی ۸۰۰۲۸ رای و بهروز محبی نجم آبادی ۶۷۵۲۸ رای و انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه فریمان ، سرخس و بخش های احمدی آباد و رضویه سید احسان قاضی زاده هاشمی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۰۸۴۶۰ رای با کسب ۵۶۴۵۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج علی آذری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۹۵۹۸۷ رای با کسب ۴۴۰۳۳رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه شیروان علی جدی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۵۶۴۸ رای با کسب ۲۸۷۷۹ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه آبادان  از مجموعه ۶۴۶۱۰ رای به ترتیب سید محمد مولوی ۳۵۰۰۵ رای ، سید مجتبی محفوظی ۲۱۴۰۲ رای و جلیل مختار ۱۹۸۴۲ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه اندیمشک فریدون حسنوند از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۷۴۹۲ رای با کسب ۲۳۸۲۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه بندرماهشهر ، امیدیه ، هندیجان و بخش جولکی حبیب آغاجری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۹۸۸۶۶ رای با کسب ۳۰۷۳۰ رای انتخاب شد.

از حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۴۳۴۹ رای نادر نادری با ۱۳۳۲۷ رای از مجموعه ۸۳۹۵۴ رای به مرحله دوم راه یافتند.

از حوزه انتخابیه زاهدان از مجموعه آراء ماخوذه ۱۷۵۰۶۲ رای حسینعلی شهریاری  با کسب ۶۵۰۴۲ رای ، فداحسین مالکی ۶۳۲۷۷ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه خاش‌،میرجاوه و بخش های نصرت آباد و کورین اسماعیل حسین ذهی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۵۱۸۵ رای با کسب ۴۳۱۴۸ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه زابل، زهک ؛ هیرمن ، نیمرود و هامون از مجموعه آراء ۱۶۲۱۵۸ رای محمد سرگزی ۷۶۶۸۴ رای و حبیب الله دهمرده ۶۴۳۱۴ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه آباده ،بوانات و خرم دید رحیم زارع از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۷۳۷۷۹ رای با کسب ۲۶۳۰۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه سروستان ، کومار و خرامه عبدالعلی رحیمی مظفری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۹۴۶۶  رای با کسب ۳۷۷۷۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه فیروز آباد و فراشبند محمد مهدی فروردین از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۹۲۸۸۶ رای با کسب ۲۹۶۶۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه  ممسنی رستم مجید انصاری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۹۲۴۴۵ رای با کسب ۵۰۰۰۸ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه تاکستان رجب رحمانی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۴۹۴۷ رای با کسب ۲۶۴۵رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه سنندج ، دیواندره و کامیاران از مجموعه ۱۲۷۸۳۸ رای به ترتیب سید مهدی فرشادان ۳۵۷۱۶ رای و محسن فتحی ۳۲۵۸ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه بم ، ریگان ، فهرج ، نرماشیر موسی غضنفرآبادی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۲۹۱۲۷ رای با کسب ۷۹۳۹۲ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ذبیح اله اعظمی ساردویی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۳۱۱۵۹ رای با کسب ۵۳۲۲۰۲ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه پاوه ، جوانرود ،صلات باباجانی و روانسر آرش زره تن لوهونی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۷۷۱۲ رای با کسب ۳۰۶۱۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموعه ۱۹۰۰۲۳ رای به ترتیب رمضانعلی سنگ دوینی ۵۳۱۰۰ رای و غلامرضا منتظری ۴۰۸۹۳ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه کردکوی ، ترکمن ، بندرگز و گمیشان از مجموعه ۱۱۴۱۴۹ رای عبدالجلال ایری ۲۱۲۰۶ رای و رجب محمد آبادی ۱۴۹۸۳ رای و به مرحله دوم راه یافتند.

از حوزه انتخابیه گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۴۶۹۷۰ رای با کسب ۳۱۸۲۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه مینودشت ، کلاله ، مراوه تپه و گالیکش رضا آریانپور از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۳۷۵۵۱ رای با کسب ۴۲۹۴۷ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه رشت از مجموعه آراء ۱۴۲۵۶۲ رای جبار کوچکی نژاد ۵۰۶۸۵ رای و سید علی آقازاده داف ساری ۴۷۰۵۷ رای و محمد رضا احمدی ۳۳۹۹۲ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه دلفان و سلسله یحیی ابراهیمی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۰۹۷۹۶ رای با کسب ۲۹۴۴۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه محمد سبزی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۱۷۸۱ رای با کسب ۲۷۵۴۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه میناب ، رودان، جاسک ، سیریک و بشاگرد حسین رئیسی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۲۲۸۰۰۰ رای با کسب ۱۰۳۴۷۰ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب روبرت بگلریان از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۵۵۱ رای با کسب ۱۱۵۸ رای انتخاب شد.

ز حوزه انتخابیه ارومیه از مجموعه آراء صحیح ماخوذه  ۳۳۱۴۱۳که به ترتیب سید سلمان ذاکر با ۱۳۸۴۳۶ رای و روح الله حضرت پور طلا تپه ۸۶۹۱۰ رای و وحید جلال زاده  ۸۰۰۹۴رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره عادل نجف زاده از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۴۵۱۹۰ رای با کسب ۶۸۴۹۸ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر سید غنی نظری خانقاه  از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۴۷۹۳۷ رای با کسب ۲۲۴۸۹ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه پاکدشت فرهاد بشیری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۶۸۷۳۷ رای با کسب ۳۷۲۲۷ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه چناران و بینالو حسین عباس زاده از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۵۶۷۷ رای با کسب ۲۳۳۱۶ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه دزفول سید احمد آرایی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه  ۲۱۶۲۷۰ رای با کسب ۹۹۱۰۴ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه شیراز از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۳۲۰۴۲۸ رای به ترتیب علیرضا پاک فطرت از ۱۹۳۷۹۰ رای و روح الله نجابت ۱۲۲۸۰۷  رای و جعفر قادری ۱۱۶۶۸۴ رای و ابراهیم عزیزی ۱۱۴۳۲۹ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه قزوین ، آبیک و البرز از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۲۲۳۴۳۶ رای،  فاطمه محمد بیگی با ۱۰۸۹۲۴ رای و لطف اله سیاهکلی با ۸۳۵۵۵  رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه قصرشیرین ، سرپل ذهاب و گیلانغرب  شهریار حیدری از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۲۹۸۷ رای با کسب ۲۷۸۰۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه کهگیلویه ، چرام ، لنده  سید محمد موحد از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۲۷۲۰۹ رای با کسب ۷۵۸۵۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه فومن  و شفت خلیل بهروزی فر از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۰۹۴۵ رای با کسب ۴۷۸۵۱ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه لنگرود  پرویز محمد نژاد غازی محله  از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۵۵۰۵۸ رای با کسب ۲۲۶۳۳ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه خرم آباد ، چگینی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۶۸۳۳۷ رای ، مرتضی محمودوند ۴۳۸۳۴ رای و مهرداد ویس کرمی ۳۸۰۷۷ انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه بروجرد از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۲۱۳۸ رای ، عباس گودرزی ۴۹۱۷۰ رای و فاطمه مقصودی ۱۷۸۹۱ رای انتخاب شدند.

از حوزه انتخابیه دورود و ازنا  حسین گودرزی از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۸۰۹۱۰ رای با کسب ۲۸۴۳۰ رای انتخاب شد.

از حوزه انتخابیه ساری و میانرود از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۷۲۳۴۲ رای ، منصورعلی زارعی کیاپی ۶۶۲۲۵ رای و علی بابایی کارنامی ۴۲۰۲۶ رای انتخاب شدند .

از حوزه انتخابیه بابل از مجموعه آراء صحیح ماخوذه ۱۸۲۱۶۳ رای ، علی کریمی فیروزجایی ۵۳۵۶۹ رای  و مهدی سعادتی بیشه سری ۵۰۷۲۳ رای انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه قم احمد امیرآبادی فراهانی با ۲۱۸ هزار و ۳۱۵ رای و مجتبی ذوالنوری با ۲۰۴ هزار و ۷۵۸ رای و علیرضا ذاکانی با ۱۹۰ هزار و ۴۲۲ رای از مجموع ۳۲۲ هزار و ۷۲۹ رای صحیح انتخاب شدند.

در حوزه انتخابیه سقز و بانه بهزاد رحیمی با ۳۴ هزار و ۴۳۹ رای از مجموع ۸۳ هزار و ۵۱۳ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه بویر احمد و دنا مهدی روشنفکر با ۶۶ هزار و ۵۹۹ رای از مجموع ۱۷۲ هزار و ۹۰۷ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه الیگودرز محمد خدابخشی با ۲۹ هزار و ۳۸۱ رای از مجموع ۵۹ هزار و ۵۸۷ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی با ۱۶۷ هزار و ۸۴ رای، محمد آشوری تازیانی با ۹۳ هزار و ۸۴۲ رای و منصور آرامی با ۸۷ هزار و ۸۷۰ رای از مجموع ۲۷۴ هزار و ۶۶۲ رای صحیح انتخاب شدند.

همایون سامه‌یح نجف‌آبادی با ۱۲۶۱ رای از مجموع ۱۶۸۷ رای صحیح هم به عنوان نماینده کلیمیان انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه ورزقان الله ویردی دهقان با ۲۲ هزار و ۸۲۴ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۹۱۹ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه نجف‌آباد – پیران - کرون ابوالفضل ابوترابی با ۵۷ هزار و ۷۰۰ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۱۷۴ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری با ۵۰ هزار و ۹۷۹ رای از مجموع ۱۲۵ هزار و ۵۸ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه فسا حجت‌الله فیروزی با ۳۲ هزار و ۳۱۹ رای از مجموع ۷۴ هزار و ۶۷۲ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه کازرون فریدون عباسی دوانی با ۲۷ هزار و ۹۱۹ رای از مجموع ۹۹ هزار و ۹۸ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان جلال رشیدی کوچی با ۳۲ هزار و ۴۶۹ رای از مجموع ۱۱۲ هزار و ۱۹۲ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی با ۲۵ هزار و ۶۸۹ رای از مجموع ۴۹ هزار و ۳۰۴ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی با ۷۶ هزار و ۳۸۷ رای و محمدحسن اصغری با ۵۴ هزار و ۹۷۹ رای از مجموع ۱۶۳ هزار و ۶۲۸ رای صحیح انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و بخش ندوشن محمدصالح جوکار با ۱۰۵ هزار و ۵۴۹ رای از مجموع ۱۴۸ هزار و ۳۹۳ رای صحیح انتخاب شد.

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد (اقلیت‌های دینی) با ۳ هزار و ۴۸۶ رای به عنوان نماینده منتخب زرتشتیان انتخاب شد.

انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر