کد خبر: 874839 A

میرسلیم:

میرسلیم گفت: کرونا در دنیا شایع شده و به کشور ما هم وارد شده است و جای اینکه مردم نگرانی را به خودشان راه دهند و وحشت کنند، نیست. چون که وزارت بهداشت نسبت به موضوع اشراف دارد و در حال پیگیری این موضوع است. البته مخفی‌کاری هم صورت نگرفته است.

مصطفی میرسلیم در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره اینکه باتوجه به شرایط کشور مهم‌ترین دغدغه نمایندگان مجلس چه باید باشد، گفت: مشکلاتی که وجود دارد، عمدتا به موضوع رکود مربوط می‌شود. متاسفانه بسیاری از کارخانه‌های ما از کار بازمانده و کارکنان آنها از کار بازمانده‌اند. این موضوع هم روی تولید تاثیر گذاشته و هم به مشکلات جوانان فارغ‌التحصیل برای ورود به بازار کار اضافه کرده است. پس باید آنچه که به عنوان مانع بر سر راه اشتغال وجود دارد و به شدت برای کشور مصیبت‌بار است، هرچه سریع‌تر برطرف شود.

وی ادامه داد: همچنین مسائلی دیگری همچون تورم، کاهش ارزش پول ملی هرچه سریع‌تر باید مورد توجه قرار گیرد و برای آن راهکاری اندیشیده شود. از لحاظ خارجی نیز انشالله یک یکدستی و هماهنگی در مجلس فراهم بیاید و اتحاد نمایندگان بتواند قدرتمندانه در مقابل کینه‌توزی‌ها و عنادی که دشمنان خارجی با ما دارند، بایستند و باعث تقویت دولت هم بشوند و اینکه به لحاظ اجرایی هم بتوانند با این عنادها و تحریم‌ها برخورد کنند.

میرسلیم همچنین در رابطه با شایع شدن ویروس کرونا و پنهان‌کاری از سوی مسئولان توضیح داد: اکنون کرونا در دنیا شایع شده و به کشور ما هم وارد شده است و جای اینکه مردم نگرانی را به خودشان راه دهند و وحشت کنند، نیست. چون که وزارت بهداشت نسبت به موضوع اشراف دارد و در حال پیگیری این موضوع است. البته مخفی‌کاری هم صورت نگرفته است.

وی در پایان اظهار داشت: مردم در این شرایط باید نکات بهداشتی را رعایت کنند. اگر مسئله‌ای هم باشد و نکات بهداشتی باید رعایت شود وزارت بهداشت آن را اطلاع می‌دهد. در نهایت امیدوارم بدون اینکه وحشت کنیم، همه دست به دست هم دهیم تا مشکل حل شود و فاجعه‌ای رخ ندهد.

میرسلیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر