کد خبر: 873321 A

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید در اطلاعیه‌ای اسامی ۲۱ نفر از داوطلبان مورد حمایت خود را در حوزه انتخابیه تهران، معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید در اطلاعیه‌ای اسامی ۲۱ نفر از داوطلبان مورد حمایت خود را در حوزه انتخابیه تهران، معرفی کرد.

گفتنی است که مطهری به دلیل ردصلاحیت از سوی شورای نگهبان امکان حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از دست داد.

در بخشی از اطلاعیه مطهری آمده است: اولاً مردم عزیز را به شرکت در انتخابات دعوت می‌کنم چرا که مشارکت قابل قبول در این انتخابات پیام خوبی برای آمریکا و اسرائیل خواهد داشت و می‌تواند در حل مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور مؤثر باشد. ثانیاً در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس، نامزدهای اصلح از نظر خودم را در حد شناختی که از افراد داشته‌ام به شرح زیر اعلام می‌کنم.

بدیهی است که ممکن است نامزدهای اصلحی باشند که بنده شناخت کافی از آنها ندارم و طبعاً نامشان در این فهرست نیست و اساساً انتخاب نهایی را خود مردم انجام می‌دهند. اینک فهرست 21 نامزد اصلح از نظر اینجانب:

1- مجید انصاری
2- غلامرضا مصباحی مقدم
3- علی عباسپور تهرانی‌فرد
4- محمدرضا راه‌چمنی
5- محمدحسین مقیمی
6- مصطفی کواکبیان
7-  علیرضا محجوب
8- افشین علا
9- محمدرضا نجفی
10- سید فرید موسوی
11- محمدعلی وکیلی
12- رامین مهمان‌پرست
13- رضا تقی‌پور انوری
14- علی اصغر پور عزت
15- داود محمدی
16- سهیلا جلودار زاده
17- فریده اولاد قباد
18- الهام امین‌زاده
19- پروانه مافی
20- زهرا ساعی
21- نیره قوی

انتخابات مجلس علی مطهری لیست علی مطهری لیست مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر