کد خبر: 870836 A

آقاتهرانی:

دبیرکل جبهه پایداری گفت: درگیر شدن با یکدیگر در موضوعات مختلف به هیچ وجه جواب نمی‌دهد و باید تلاش کنیم تا به سمت وحدت واقعی حرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایلنا مبنی بر برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: ما مردم فهیم و باهوشی داریم این مردم به راحتی می‌توانند فرق مسئول خدمتگزار و مسئولی که فقط به فکر جیب و منافع خود و گروه حامی خود است را تشخیص دهند. این مردم خودشان مسئولان فاسد را بیرون خواهند کرد. مردم ما نظام و خدمتگزاران واقعی را دوست دارند و از آنها حمایت خواهند کرد.

وی در خصوص انتخابات مجلس شواری اسلامی گفت: مردم باید محکم پای انتخابات بیایند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و آ‌مریکایی‌ها بزنند. مردم باید در انتخاب نمایندگان خود دقت کنند و فرد اصلح را به مجلس بفرستند. ما نباید مجلسی داشته باشیم که پس از چهار سال شورای نگهبان اعلام کند که ۹۰ نفر از آنها رد صلاحیت شده است این اتفاق خیلی افتضاح است.

آقاتهرانی در پایان گفت: درگیر شدن با یکدیگر در موضوعات مختلف به هیچ وجه جواب نمی‌دهد و باید تلاش کنیم تا به سمت وحدت واقعی حرکت کنیم. آمریکا و استکبار جهانی این حضور عظیم مردم را نخواهند دید و ما نباید اصلا به آن توجه کنیم و آنها را به حساب بیاوریم. همان طور که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک هدف را دنبال می‌کنند مسئولان هم باید هدف مشترکی داشته باشند.

آقاتهرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر