کد خبر: 859273 A

پژمان‌فر در تذکری:

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان اینکه ایجاد پایگاه نظامی آمریکا در کشورها هزینه سنگینی را به آن ها تحمیل می‌کند، یادآور شد که این اقدام نه تنها باعث تضمین امنیت آن‌ها نمی‌شود بلکه در این مناطق ناامنی ایجاد می‌کند.

به گزارش ایلنا، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن اعلام همدردی با خانواده سانحه دیدگان حادثه هواپیمایی اخیر، گفت: در دنیا کشورهای مختلفی برای ایجاد پایگاه نظامی آمریکا متحمل هزینه سنگینی می‌شوند تا با کوبیدن پرچم آمریکا در زمین خود امنیتشان را تضمین کنند و این امر موجب شده منحنی این پایگاه های نظامی رو به رشد باشد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مورد هدف قرار دادن پایگاه های آمریکا به دست سربازان رشید اسلام موجب شد امروز این مهم به اثبات برسد که پایگاه های نظامی در دنیا شاخص امنیت نبوده بلکه دلیلی بر ناامنی هستند.

وی تصریح کرد: تمام مردم دنیا بدانند که پایگاه نظامی آمریکا هرکجا باشد تنها هزینه تحمیل کرده و عامل امنیت نیستند ضمن اینکه از امروز تمام جریان مقاومت و حزب الله که در دنیا در خصوص هدف قرار دادن پایگاه آمریکا متفق القول هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان در تذکر به هیات رئیسه مجلس تاکید کرد: یک طرح یک فوریتی در مجلس مصوب شد که قرار بود در پی اجرای آن مابه التفاوت درآمد حاصل از فروش بنزین برای مردم هزینه شود اما تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه این درآمدها در کجا هزینه می شود ارائه نشده و سندی در این خصوص وجود ندارد که لازم است هیات رئیسه به این موضوع ورود کند.

مجلس شورای اسلامی نصرالله پژمان‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر