کد خبر: 858642 A

نماینده محلات:

نماینده مردم محلات گفت: عجیب است که سفیر کشور انگلستان در تجمعات و آشوب‌های شب گذشته حضور داشتند، دست از پشت پرده بیرون آ‌مده ما بالاخره نفهمیدیم ساختمان سفارت انگلیس سفارتخانه است یا مرکز فرماندهی آ‌شوب.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز یکشنبه ۲۲ دیماه با بیان اینکه از حضور مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی قدردانی می‌کنم و اتفاق غم‌انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی را به ملت ایران تسلیت می‌گویم گفت: امروز نشست ما با سردار سلامی در یک جلسه غیرعلنی برگزار شد در خصوص آنچه که در روزهای اخیر کشور اتفاق افتاده از سخنان ایشان بهره‌مند شدیم.

نماینده مردم محلات ادامه داد: سردار سلامی تاکید کردند موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی را پیگیری خواهند کرد.

وی با اشاره به حضور شب گذشته سفیر انگلستان در تجمات اعتراضی نسبت به سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: عجیب این است که سفیر کشور انگلستان در تجمعات و آشوب‌های شب گذشته حضور داشتند، دست از پشت پرده بیرون آ‌مده ما بالاخره نفهمیدیم ساختمان سفارت انگلیس سفارتخانه است یا مرکز فرماندهی آ‌شوب.

سلیمی با بیان اینکه سفارت انگلیس سفارتخانه است یا مرکز سازماندهی ناآرامی گفت: یک روز افطاری می‌دهند و یک روز دیگر در امور داخلی کشور دخالت می‌کنند کار به جایی رسیده که خود سفیر به صورت میدانی در صحنه حاضر می‌شود.

وی ادامه داد: این کارهای سفیر انگلیس با کدام یک از قوانین بین المللی سازگاری دارد، امیدوارم وزارت خارجه برخورد لازم با این اقدامات را انجام دهد زیرا سفیر انگلستان بر خلاف همه قوانین مقررات بین المللی عمل کرده است.

علیرضا سلیمی نماینده محلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر