کد خبر: 856761 A

امیر سرتیپ صباحی فرد:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش دربازدید از مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر (ع) این نیرو گفت: سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی الگوی ایثار و از خودگذشتگی است، به همین خاطر امروز مشاهده می کنید در داخل و خارج کشور طرفداران فراوانی پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرکز آموزش درجه داری حضرت علی‌اکبر (ع)  از بخش‌های مختلف این  مرکز بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان و هنر آموزان این مرکز  ضمن تسلیت شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: این شهید در ایثار و از خودگذشتگی الگو بود به همین خاطر امروز مشاهده می‌کنید در داخل و خارج کشور طرفداران فراوانی پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: برای امثال شهید سلیمانی مردن در بستر، ننگ به حساب می آید و ایشان با این شهادت مزد سال‌ها مجاهدت و خدمت خویش را دریافت کرد،اما وظیفه ما این است که راه شهدا را ادامه دهیم بنابراین باید به وظیفه خود کاملا آگاه باشیم.

امیر سرتیپ صباحی فرد در ادامه خطاب به هنرآموزان بیان کرد: شما اکنون وارد ارتش جمهوری اسلامی ایران شده و لازم است بدانید که خدمت کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار بزرگی است که نصیب شما شده و نباید به آن به عنوان شغل نگاه کنید و قطعا در ذهن شما چنین تصوری وجود ندارد .

وی افزود: در حال حاضر وظیفه شما در این مرکز فراگیری کامل و صد درصدی آموزش‌ها است، چرا که شما ۳۰ سال به آموزش هایی که در این مقطع می آموزید نیاز خواهید داشت.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه افزود: در ارتش جمهوری اسلامی ایران باید متعهدترین، باسوادترین، دانشمندترین و قدرتمندترین افراد حضور داشته باشند و شما باید به بدانید هر چه در میدان آموزش و در شرایط صلح عرق ریخته شود باعث نریختن خون در میدان جنگ خواهد شد.

 امیر سرتیپ صباحی فرد در پایان خاطر نشان کرد : شما برای اینکه بتوانید خوب بجنگید و خود دفاع کنید و یک پدافندی غیرتمند ، قدرتمند و باسواد باشید، باید آموزش‌های خود را جدی بگیرید.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر