کد خبر: 856666 A

ترکی در تذکر شفاهی تاکید کرد:

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس خواستار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت شد.

به گزارش ایلنا، اکبر ترکی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۱۷ دی) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محکوم می‌کنیم.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: روستای اسکندریه فریدن در مسیر جاده ترانزیتی است لذا درخواست می‌شود دستور برای تسریع مجوز احداث اورژانس ۱۱۵ این منطقه هر چه سریعتر صادر شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: تسریع در تخصیص بودجه پروژه آبرسانی روستاهای حوزه انتخابیه و همچنین تخصیص اعتبارات لازم برای تأسیسات فاضلاب شهرستان‌های فریدن، فریدون‌شهر و چادگان امری ضروری است.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: مسیرهای مواصلاتی حوزه انتخابیه دارای مشکلاتی است که سبب بروز خسارات مالی و جانی فراوانی شده از این رو درخواست می‌شود اقدام لازم برای رفع این مهم صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به رئیس جمهور خواستار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خصوصاً بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی شد.

 

مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر