کد خبر: 856055 A

اسماعیل هنیه:

رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت: ما امروز اینجاییم تا احساسات خود را نثار فرماندهی کنیم که در راه مقاومت فداکاری کرد تا به جایگاه امروزش رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در مراسم وداع با پیکر شهدای مقاومت گفت: من از سرزمین مبارک فلسطین می‌آیم؛ از قدس قبله نخست مسلمانان. به ایران آمده‌ایم تا به مقام معظم رهبری و همه مردم شهادت فرمانده بزرگ  قاسم سلیمانی را تسلیت بگوییم.

وی افزود: احساسات صادقانه و خالصانه خود را در قبال فرمانده‌ای شهید ابراز می‌کنیم که در راه فلسطین و مقاومت فداکاری‌های بسیار کرد.

رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت: ما امروز اینجاییم تا احساسات خود را نثار فرماندهی کنیم که در راه مقاومت فداکاری کرد تا به جایگاه امروزش رسید.

وی ادامه داد: ما اعلام می‌کنیم که این جنایت وحشیانه آمریکا نشان‌دهنده روحیه جنایتکارانه و سبعانه‌ای است که این جنایات را در سرزمین فلسطین نیز مرتکب می‌شود.

هنیه با بیان اینکه همان روحیه‌ای که دیروز سلیمانی را ترور کرد، به رژیم صهیونیستی جرأت جنایت در فلسطین را می‌دهد، گفت: این جنایت سبعانه را باید همه جهانیان محکوم و مرتکبانش را مجازات کنند.

وی گفت: تاکید می کنم که خط مقاومت بر سرزمین فلسطین در رویارویی با توطئه‌های رژیم صهیونیستی و هژمونی آمریکا در منطقه شکست نخواهد خورد و تردید نخواهد کرد و تا زمانی که اشغالگران را از سرزمین مقدسمان بیرون برانیم ادامه دارد.

هنیه در ادامه اظهار کرد: این پروژه مقاومت مشروع در سرزمین فلسطین همچنان ادامه خواهد یافت و سست نمی‌شود و عقب نشینی نمی‌کند تازه این ترورها بر توانمندی و اصرار ما خواهد افزود  و این راه را تا آزادی قدس و آزادی اراده انسان‌های آزاد منطقه ادامه خواهیم داد.

وی در پایان گفت: مقاومتی که در لبنان آن پیروزی‌ها را به دست آورد و در غزه پیروز شد در نبرد سرنوشت ساز آینده علیه صهیونیست‌ها نیز به یاری خدا پیروز خواهد شد.

اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر