کد خبر: 855758 A

کمالی پور در تذکری:

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس نسبت به نایاب شدن سیلندرهای گاز در شهرستان های حوزه انتخابیه انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی کمالی پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سردار سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: قطعا به زودی پایه های ظلم و ستم و استکبار جهانی به ویژه آمریکای جهانخوار به دست نیروهای مقاومت به لرزه درخواهد آمد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر ورزش و جوانان، گفت: آقای وزیر شما قول دادید که اگر شهرستان ها، زمین آماده کنند به ازای هر شهرستان ۱۰ زمین چمن ورزشی ایجاد می کنید اما متاسفانه حتی یک مورد از وعده های شما عملیاتی نشده است.

وی در تذکری به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: آقای وزیر امید داشتیم که در سایه تعهد، تخصص، نشاط و جوانی شما تحولی در حوزه ارتباطات صورت گیرد اما متاسفانه این امیدها همه به یاس تبدیل شده و مسیرهای بین شهری و روستایی با مشکلات ارتباطی مواجه اند.

کمالی پور در تذکری به وزیر نفت، گفت: آقای وزیر شهرستان های ما فاقد جایگاه های سوخت CNG بوده و امروز سیلندرهای گاز هم نایاب شده اند و مردم با مشکل روبه رو هستند که در این عرصه باید اقدام عاجلی صورت گیرد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکر به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: علیرغم تصویب و ابلاغ قانون، نیروهای حق التدریسی، پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی و سرباز معلم ها هنوز تعیین تکلیف نشده اند از این رو وزارتخانه باید هرچه سریع تر مشکلات آن ها را حل کند./

 

یحیی کمالی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر