کد خبر: 855372 A

خانه کارگر در پی شهادت سردار سلیمانی بیانیه‌ای صادر و این جنایت آمریکا را محکوم کردند.

به گزارش ایلنا، خانه کارگر در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی که توسط ایالات متحده آمریکا ترور شد، بیانیه‌ای صادر و این جنایت را محکوم کرد.

در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: «متاسفانه شب گذشته آمریکای جنایتکار از حرص داعش‌کشی سردار سلیمانی کینه‌توزانه دست به وقیح‌ترین ترور تاریخ زد و خون این بزرگمرد تاریخ را بر زمین ریخت که به خیال خود بتواند سلطه خود را بر محرومان و مستضعفان بیشتر کند».

 بیانیه خانه کارگر به شرح زیر است: 

بسم الله القاسم الجبارین

با قلبی اندوهگین شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان را به رهبر معظم انقلاب ملت غیور ایران اسلامی و عموم آزادگان جهان و خانوده محترم آن شهید والا مقام تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم.

روز گذشته خبری در جهان منتشر شد که همگان را مبهوت کرد و ایران عزیز را در غم و اندوه از دست دادن بزرگ مردی از تبار حیدر کرار فرو برد که حامی مستضعفان و رنج کشیدگان بود.

حاج قاسم سلیمانی نماد امنیت و آرامش، صلح و دوستی در سطح منطقه و جهان بود. او سال‌های سال در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرد و نگذاشت تا تروریسم بین‌الملل آب خوش از گلویش پایین رود. سردار سلیمانی حامی مظلومان، محرومان و رنج کشیدگان و حامی ملت‌هایی بود که از جور و ستم استکبار جهانی که در راس آن آمریکا و اسراییل جنایتکار است، به ستوه آمده است.

متاسفانه شب گذشته آمریکای جنایتکار از حرص داعش کشی سردار سلیمانی کینه توزانه دست به وقیح‌ترین ترور تاریخ زد و خون این بزرگ مرد تاریخ را برزمین ریخت که به خیال خود بتواند سلطه خود را بر محرومان و مستضعفان بیشتر کند که زهی خیال باطل. چرا که قطره قطره خون علمدار مستضعفان، صدها و هزاران قاسم سلیمانی ایجاد کرده است و از این پس باید بدانند که خواب را برخود حرام کرده‌اند.

این ملت با استعانت از حضرت ولیعصر (عج) و به پشتوانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی و به خون خواهی هزاران شهید گلگون کفن متحد و منسجم‌تر از قبل به زودی انتقامی سخت از این جنایتکاران می‌گیرد.

در آخر خانه کارگر اسلامی ایران به عنوان نماینده جامعه کارگری و بزرگترین قشر زحمتکش کشور این اقدام وحشیانه آمریکای خونخوار را محکوم نموده و اعلام می‌دارد که کارگران علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی در کنار معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی پای این نظام و انقلاب ایستاده اند و به زودی شاهد نصرت اسلام و مسلمین خواهند بود.

خانه کارگر شهادت سردار قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر