کد خبر: 855351 A

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار به ایلنا خبر داد؛

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با اشاره به جلسه مشترکی که با بسیج اصناف و اتاق اصناف ایران کفت که قرار است روز دوشنبه برای حضور در مراسم تشییع پیکر شهید سلمانی بازار تهران تعطیل شود.

احمد کریمی اصفهانی، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: با توجه به اینکه بازار در شهرهای مختلف تعطیل هستند، ما هم تصمیم گرفتیم که روز دوشنبه همزمان با تشییع پیکر شهید سلیمانی تعطیلی سراسری بازار تهران را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه طی جلسه‌ مشترکی که بین بسیج اصناف، اتاق اصناف ایران و جامعه اسلامی اصناف و بازار برگزار شد علاوه بر تعطیلی روز دوشنبه بازار تهران برای حضور در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی تصمیم گرفته شد و قرار شد پس از اعلام مراسمی یادبودی که مقام معظم رهبری بناست برگزار کنند، مراسم مهمی را همراه با ائمه جماعات، بازار و اصناف داشته باشیم.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار تاکید کرد: منتظر اعلام مراسم ایشان هستیم بعد از آن زمان و مکان مراسم اصناف و بازار اعلام می‌شود.

بسیج اصناف اتاق اصناف ایران شهادت سردار سلیمانی شهادت سردار قاسم سلیمانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار جامعه اسلامی اصناف و بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر