کد خبر: 855317 A

با صدور بیانه‌ای؛

مجمع وزیران ادوار با صدور بیانیه‌ای شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، مجمع ادوار وزیران با انتشار بیانه‌ای شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت،‌که به شرح زیر است:

درود و سلام خدا بر روح متعالی سردار رشید اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که موجب عزت وافتخار اسلام و ایران بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که تجلی اراده ملی برای حراست از دستاوردهای انقلاب است. از روزهای اول پیدایش با گروه های تروریستی داخلی و خارجی، رو در رو بوه و مردانه از شرف و حیثیت ملی و میهنی کشور دفاع نموده و افتخار آفریده است. سپهبد قاسم سلیمانی، از بدو پیدایش این شجره طیبه با حضور فعال در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با دشمن بعثی، گروه ها و جریان های تجزیه طلب در مرزهای کشور و در نهایت مبارزه و نابودی داعش ( این فرزند نامشروع امریکا و اسرائیل) در منطقه باعث ایجاد کینه‌ای عمیق در این بزدلان گردید. مطمئنا این اقدام ناجوانمردانه آمریکا، بالا گرفتن درگیری‌ها و منازعات بی پایانی را دارد. در چنین فضایی ایران بی گمان با حفظ ابتکار عمل حق انتقام و اقدام متقابل را برای خود حفظ می‌کند.

تلاش‌ها و مجاهدت‌های این سرباز اسلام بر مردم منطقه پوشیده نیست و این عروج ملکوتی باعث حزن و اندوه میلیون‌ها انسان‌آزاده در دنیا و منطقه و هم زمان موجب شادی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب گردید.

مجمع وزیران ادوار با تجلیل از مجاهدت‌ها و اخلاص و ایثارگری‌های این شهید شاهد که با همه نیروهای انقلاب رابطه‌ای صمیمانه داشت و شخصیتی فراجناحی و فدایی اسلام و انقلاب بود و ضمن تبریک و تسلیت شهادت ایشان به رهبری معظم انقلاب ، خانواده معزز وی عموم مردم ایران و جریان‌های مقاومت دراقصی نقاط جهان، انزجار خود ر از اقدام خصمانه و ددمنشانه رئیس جمهور آمریکا اعلام و اطمینان دارد که این حرکت بزدلانه او از طرف مجاهدان و جریان‌های مقاومت در منطقه و ایران بی پاسخ باقی نخواهد ماند.

 

قاسم سلیمانی شهادت سردار سلیمانی شهادت سردار قاسم سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر