کد خبر: 854883 A

امیر سیاری:

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهادت این سردار بزرگوار مطمناً باعث خواهد شد انسان های عاشق و پادررکاب راه او را ادامه دهند و ما سلیمانی های بیشتری در بین مردم و نیروهای مسلح داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی باعث خواهد شد کمر مقاومت محکم تر شود، افزود: آرمان های این شهید بزرگوار توسط خط مقاومت گرامی داشته شده و ادامه خواهد یافت.

امیر دریادار سیاری افزود: بدون شک هزاران نفر در راه شهید سلیمانی حرکت می کنند و مقاومت قطعاً راه خود را قوی تر و محکم تر از گذشته ادامه خواهد داد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار بارها از جبهه مقاومت ضربه خورده و استکبار به دنبال این است که عمق راهبردی و نفوذ منطقه ای ما را محدود کند و شهادت شهید سلیمانی در راستای همین هدف شوم آنها بود. خیال باطلی که هیچگاه به نتیجه نمی رسد.

رئیس ستاد ارتش تصریح‌کرد: شهادت این سردار بزرگوار مطمناً باعث خواهد شد انسان های عاشق و پادررکاب راه او را ادامه دهند و ما سلیمانی های بیشتری در بین مردم و نیروهای مسلح داشته باشیم.

امیر دریادار سیاری افزود: شهادت سردار سلیمانی باعث وحدت و بصیرت بیشتر بین مردم خواهد شد چرا که مردم کینه و دشمنی آمریکا را به خوبی می شناسند و در مقابل او و هر تهدید دیگری خواهند ایستاد.

معاون هماهنگ کننده ارتش در پایان با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه دیگر نیروهای مسلح همیشه آماده و پادررکاب هستند و در مقابل هرگونه تهدیدی گوش به فرمان رهبر خواهند بود، افزود: ترامپ و دیگر دولتمردان خبیث آمریکا بدانند اینگونه اقدامات تروریستی آنها باعث خواهد شد هرچه زودتر به قعر چاه‌های ذلت، خفت و نابودی فرو بروند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سیاری شهادت سردار سلیمانی رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر